190806 Palavo 0Для контролю за обліком пально-мастильних матеріалів у Об’єднаному центрі забезпечення (Одеса) до кінця року сплановано на всі резервуари встановити систему рівномірів.

 

 


Про це під час брифінгу в АрміяInform розповів заступник начальника Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Тилу ЗСУ полковник В’ячеслав Марценюк, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ПРОХОДЯТЬ ВИПРОБОВУВАННЯ НОВОГО ПАЛИВОЗАПРАВНИКА АПЗ-8


Ця система дозволить в онлайн режимі контролювати наявність ПММ та фіксувати чотири показники — рівень наливу резервуара, температуру продукту, його густоту і вміст підтоварної води. Датчики, які встановлять у резервуари, працюватимуть за допомогою ультразвуку. При цьому, похибка при вимірюваних становитиме до міліметра. Всю інформацію збиратиме єдиний сервер, доступ до якого матимуть лише певні посадові особи.


Система дозволить оперативно вимірювати, контролювати і отримувати дані про нафтопродукти, що надходять, зберігаються й відпускаються, а також візуалізувати процеси під час зберігання, наповнення та видачі ПММ.

 

Новина по темі: В ДНДІ ВИПРОБОВУЮТЬ МОДЕРНІЗОВАНУ ТАНКОРЕМОНТНУ МАЙСТЕРНЮ ТРМ-80


Поєднуючи цю систему з новітнім програмним забезпеченням, вдасться повністю поєднати в один цикл процес виписки документа, відправки його електронною поштою до споживача та бази пального, фіксувати кількість виданого продукту, який і без наявності бухгалтера чи якогось працівника відображатиметься в документах.


Це дає змогу постійно моніторити кількість пального, яке зберігається, практично зведе нанівець вивезення з бази ПММ, які неоформлені документально. Також ця програма дозволить запобігти втратам пально-мастильних матеріалів від пошкодження резервуарного парку.
Натепер виготовлено проєктно-кошторисну документацію, визначено обсяг та вартість проведення робіт зі встановлення цієї системи.

 

Новина по темі: ПРОХОДЯТЬ ДЕРЖВИПРОБУВАННЯ АПЗ-6,5-5233 ЯКИЙ МАЄ ЗАМІНИТИ У ЗСУ РОСІЙСЬКІ «УРАЛИ»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues