190807 ROCKET 0Представники передових українських підприємств, що діють в сфері розробки та виробництва сучасних високотехнологічних систем, мають плани з переоснащення виробництва та придивляються до передових технологічних систем західного виробництва, що можуть суттєво підвищити їх можливості.

 

Зокрема, 25 липня ц.р. в розташуванні європейського офісу STRATASYS (м. Баден-Баден, ФРН) відбулася робоча зустріч представників провідних українських підприємств (КБ Південне, ПАТ ФЕД, ПАТ ЕЛМІЗ та КБ ЛУЧ) з західними фахівцями по впровадженню адитивних технологій в військовій та аерокосмічній галузях.

 

190807 ROCKET 1

Представники КБ Південне, ПАТ ФЕД, ПАТ ЕЛМІЗ та КБ ЛУЧ в розташуванні європейського офісу STRATASYS ознайомились сучасними адитивними технологіями, що можуть підвищити ефективність виробництва в військовій та аерокосмічній галузях

 

Компанією STRATASYS були представлені зразки виробів та технологічного оснащення виготовлених за адитивними технологіями з високотехнологічних сучасних термопластиків та легкоплавких металів. Учасники зустрічі мали змогу побачити в роботі усі існуючи 3D адитивні системи STRATASYS, та процеси створення готових деталей.

 

 

Трендом в сучасному виробництві є те, що термопластики і композитні матеріали ефективно замінюють метали. Несучи рами, елементи каркасу, силові деталі, кронштейни, та багато іншого вже давно виготовляють з цих матеріалів. А після появи технології FDM такі речі можна отримати і методом 3D друку. На робочій зустрічі компанія STRATASYS презентувала свої досягнення при створенні робочих деталей та запасних частин із матеріалів Ultem та Antero на 3D системах FORTUS для військових та цивільних літаків, космічних апаратів, ракетоносіїв.


Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ЗАЙМАЄТЬСЯ МОДЕРНІЗАЦІЄЮ АВІАЦІЙНОЇ РАКЕТИ МАЛОГО РАДІУСА ДІЇ Р-73


Слід зазначити, що частина українських підприємств вже використовує обладнання STRATASYS, має позитивний досвід впровадження, та має на меті розширити використання адитивних технологій при створенні серійних зразків ракето-космічної техніки.

 

 

190807 Grim tactical missile 1

 

Українським фахівцям вперше була представлена революційна адитивна технологія LPM для серійного виробництва деталей з алюмінію та сталі. Це потужна технологічна лінія, яка в найближчий час змінить традиційні технології виробництва деталей в машинобудівній галузі.

 


Зразки деталей виготовлених за технологією LPM та FDM будуть представлені на стенді компанії PROSTIR 3D на XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека ‑ 2019», яка з 8 по 11 жовтня 2019 року відбудеться в м. Києві.


Публікація по темі: УКРАЇНА СТВОРЮЄ ПОТУЖНЕ РАКЕТНЕ ОЗБРОЄННЯ


Новітні адитивні технології стрімко входять в наше життя. Світові дослідження прогнозують, що підприємства, які до 2025 року не почнуть впроваджувати 3D технології для створення кінцевого продукту, в майбутньому вже не матимуть ніяких перспектив конкурувати на світовому ринку. Тому саме зараз вирішується майбутнє – бути чи не бути.

 

Ця новина англійською: INDUSTRY LEADERS FIRST GET ACQUAINTED WITH ADVANCED TECHNOLOGIES


Як раніше повідомляв Defense Express, в Україні хочуть побудувати космопорт.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues