190807 Zwyazok 0До кінця цього року має бути завершено забезпечення полків і бригади зв’язку Збройних сил України сучасними цифровими радіорелейними станціями, які замінять застарілі радянські аналогові станції.

 

 


Про це розповів в інтерв'ю АрміяInform начальник військ зв’язку ЗС України – начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем Генштабу ЗСУ Володимир Рапко, повідомляє Defense Express.

 

Новина по темі: ВСТАНОВЛЕНІ НА БОЙОВУ ТЕХНІКУ ЗСУ РАДІОСТАНЦІЇ ASELSAN ЗАДОВОЛЬНЯЮТЬ ВСІМ ВИМОГАМ ПО ЕРГОНОМІЦІ ТА ФУНКЦІЯМ УПРАВЛІННЯ


За його словами, наразі вже налагоджене стійке функціонування системи зв’язку та автономна діяльність стаціонарної мережі супутникового зв’язку Збройних Сил. Також забезпечено і сумісність функціонування радіостанцій Aselsan та Motorola й нарощено стаціонарну опорну мережу радіорелейного зв’язку ЗСУ. Створено багатоканальне з’єднання мереж захищеного зв’язку всіх складових сектору безпеки і оборони держави, оснащено спеціалізований підрозділ з діагностики й ремонту радіостанцій Harris.

 

190807 Zwyazok 2


«Крім того, процес забезпечення полків і бригади зв’язку сучасними цифровими радіорелейними станціями на заміну застарілим аналоговим (випуску колишнього СРСР) до кінця цього року ми практично завершимо», - відзначив Володимир Рапко.

 

Новина по темі: У РАДІОСТАНЦІЇ ASELSAN, ЩО ПОСТАЧАЮТЬСЯ В ЗСУ, ЗАПРОВАДЖЕНО РЕЖИМ DMR


За словами начальника військ зв’язку, програма переоснащення всіх бойових частин ЗСУ на новітні станції Aselsan та Harris до 2020 року триває у плановому порядку. Успішне завершення цих планів залежить від наявного фінансового ресурсу і здатності підприємств ОПК вдовольнити потребу сектору безпеки і оборони в цьому сегменті.

 

190807 Zwyazok 5

 

Серед здобутків у сфері зв’язку ЗСУ Володимир Рапко також відзначив значне покращення підготовки кваліфікованих офіцерів-зв’язківців.

 

Публікація по темі: АМБИЦИОЗНЫЕ ЦЕЛИ ООО «ТЕЛЕКАРТ-ПРИБОР»


«Так, в об’єднаному навчально-тренувальному центрі військ зв’язку створено комплекс з підготовки фахівців кібернетичного захисту. У Військовому інституті розгорнутий Навчальний центр оперативного реагування на кіберзагрози та створено навчально-тренувальний безпілотний авіаційний комплекс-ретранслятор радіосигналів. До речі, всі профільні кафедри ВІТІ і кафедри зв’язку академії Сухопутних військ забезпечені сучасними цифровими засобами зв’язку», - наголосив начальник військ зв’язку ЗСУ.

 

190807 Zwyazok 4


За його словами, понад 70 % навчального часу відведено на практичну складову, а також на навчання в польових умовах і в нічний час. При цьому, до програм підготовки, перепідготовки, курсів підвищення кваліфікації включені нюанси з практичної експлуатації та бойового застосування сучасних цифрових засобів зв’язку з урахуванням досвіду АТО та ООС.

 

190807 Zwyazok 6


«Враховуючи позитивний досвід використання системи тактичного відеоспостереження в районі проведення ООС, розпочато підготовку спеціалістів з її розгортання та обслуговування. А залучення до тренінгів інструкторів компаній Aselsan та Harris дало змогу значно підвищити якість вишколу фахівців з експлуатації засобів радіозв’язку», - додав він.

 

190807 Zwyazok 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues