190809 Island 0ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування», що входить до складу ДК «Укроборонпром», за власною ініціативою розпочало розробку варіанту модернізації патрульних катерів «Айленд» (Island), які у вересні минулого року були передані США Військово-морським силам України.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: ЕКІПАЖІ КАТЕРІВ ТИПУ ISLAND ПРОДОВЖУЮТЬ НАВЧАННЯ НА БАЗІ БЕРЕГОВОЇ ОХОРОНИ США


Модернізація катерів буде направлена на максимальне підвищення бойової ефективності. Наразі фахівцями підприємства вже отримано необхідну технічну документацію щодо катерів, яка дозволяє здійснити модернізацію із використаням всіх можливостей Island.


«Ми готуємо пропозиції, і у найближчий час вони будуть надані командуванню Військово-Морських Сил. На нашу думку, проект має передбачати, що модернізація катерів Island має здійснюватися на Миколаївському суднобудівному заводі», – заявив директор-генеральний конструктор ДП «Дослідно-проектний центр кораблебудування» Вадим Борисов.

 

Новина по темі: КАТЕРИ ВМС ЗС УКРАЇНИ ТИПУ ISLAND ДООБЛАДНАЛИ ТА ПРОВЕЛИ РЯД ВИПРОБУВАНЬ


За його словами, остаточний варіант модернізації патрульних катерів буде прийнято після того, як ВМС України отримає широкий практичний досвід застосування Island.

 

Новина по темі: ПАТРУЛЬНІ КАТЕРИ ISLAND ПЕРЕДАДУТЬ ВМСУ У ВЕРЕСНІ 2019 РОКУ (ВІДЕО)


Зазначимо, що катери типу Island – швидкохідні патрульних катерів Берегової охорони США, призначені для патрулювання та пошуково-рятувальних операцій в прибережних водах. У вересні 2018 року два такі катери були передані США Військово-морським силам України.


Очикується, що катери з командую війдуть в склад ВМСУ вже восені ц.р. Крім того, уряд США, з годом, планує передати Україні ще два «Айленда».

 

Новина по темі: США ЗБИРАЄТЬСЯ ПЕРЕДАТИ УКРАЇНІ ЩЕ 2 ПАТРУЛЬНІ КАТЕРИ КЛАСУ ISLAND

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues