190809 An124 0На ДП «Антонов», що входить до складу ДК «Укроборонпром», відбулася зустріч з представниками лівійської компанії Libyan Blue Bird Со., яка вповноважена Урядом Лівії займатися питанням відновлення експлуатації літака Ан-124-100 «Руслан».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу «Антонов».


Окрім лівійської компанії в заходах також брали участь представники Посольства Лівії в Україні, МЗС Лівії.

 

Новина по темі: «АНТОНОВ» ВІДНОВИТЬ АН-158 КУБИНСЬКОЇ АВІАКОМПАНІЇ CUBANA DE AVIACION


Основним предметом переговорів стали питання взаємодії за укладеними контрактами щодо відновлення та підтримки льотної придатності, модернізації, подовження термінів служби цього літака.

 

Новина по темі: АВАКОВ: МВС ПРИДБАЄ 13 ЛІТАКІВ АН-178 ДЛЯ ЄДИНОЇ СИСТЕМИ АВІАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ ТА ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ


Згідно з існуючими домовленостями, відповідні роботи будуть виконуватись спеціалістами ДП «Антонов». По завершенні перемовин члени лівійської делегації у супроводі керівників ДП «Антонов» оглянули літак. Сторони підтвердили готовність до плідної співпраці з метою відновлення «Руслана».

 

Новина по темі: МІНОБОРОНИ ОАЕ ЗАЦІКАВИЛОСЯ БЕЗПІЛОТНИКАМИ ДП «АНТОНОВ»


Нагадаємо, лівійський Ан-124-100 «Руслан» (бортовий №5А-DKL), перебуває на території ДП «Антонов» ще з 2011 року. Транспорт прибув до України на ремонт, але через революцію в Лівії оплата робіт так і не була виконана.

 

Новина по темі: «АНТОНОВ» ПРОДОВЖИТЬ СТРОК СЛУЖБИ ДЕВ'ЯТИ ВІЙСЬКОВИХ ЛІТАКІВ ЗСУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues