190809 ZCU 0З початку 2019 року в ЗСУ поставлено понад 800 одиниць нового і модернізованого озброєння та військової техніки, а відремонтовано понад 2 тисячі одиниць.

 

 


Про це розповів заступник Міністра оборони України Олег Шевчук прямої телефонної лінії Клубі Кабінету Міністрів України сьогодні, 9 серпня, повідомляє Defense Express з посиланням на Армія Inform.


«Силами і засобами ремонтних органів ЗСУ у поточному році відремонтовано більше ніж 2 тисячі одиниць озброєння та військової техніки», — повідомив Олег Шевчук, говорячи про укомплектованість ЗСУ основними видами озброєння та військової техніки.

 

Новина по темі: ПЕРЕОСНАЩЕННЯ ЗСУ СУЧАСНИМИ ЦИФРОВИМИ СТАНЦІЯМИ ЙДЕ ЗА ПЛАНОМ


Окрім цього, він розповів, що з початку 2019 року у війська поставлено понад 800 одиниць нового і модернізованого озброєння та військової техніки.
За словами Олега Шевчука, оборонне відомство під час підготовки проєкту Бюджетної декларації на 2020–2022 роки визначило три пріоритети.


«Перший: забезпечення своєчасного та повного соціального захисту військовослужбовців, комплектування посад професійними військовими та виплату їм гідного грошового забезпечення. Другий: оснащення військ сучасними зразками озброєння та військової техніки, зокрема виконання доручення Президента України щодо розробки високоточного ракетного озброєння та розвитку морської складової. Третій: матеріально-технічне забезпечення військ, передусім операції Об’єднаних сил», — зазначив Олег Шевчук.

 

Новина по темі: ДОСЯГНЕННЯ «УКРОБОРОНПРОМУ» ЗА 2018 РІК – ЧИСТИЙ ДОХІД ЗРІС НА 32%, ВИТРАТИ НА СОБІВАРТІСТЬ НА 44%

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues