190812 T64LBTZ 0ДП «Львівський бронетанковий завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», налагодило серійну модернізацію танків Т-64 зразка 2017 року, які обладнанні тепловізорами, цифровими радіостанціями, засобами супутникової навігації та новим динамічним захистом.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: ЦЬОГО РОКУ ЛБТЗ ПЕРЕДАСТЬ ЗСУ 70 ОДИНИЦЬ БОЙОВОЇ ТЕХНІКИ


Завдяки цьому вдалось значно розширити бойові можливості Т-64, який є основною бойовою машиною бронетанкових підрозділів українського війська та відмінно показав себе у протистояннях з агресором на Сході України. До того ж, саме цей танк у 2017 році проявив себе у танкових змаганнях НАТО The Strong Europe Tank Challenge та був продемонстрований під час тогорічного параду з нагоди Дня Незалежності України.

 


Під час модернізації у бойову машину встановлюється новий прицільний комплекс навідника з тепловізором, який забезпечує виявлення, розпізнавання та знищення противника вогнем 125-мм гармати у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.

 

Новина по темі: ЛБТЗ У 2019 РОЦІ УКЛАВ КОНТРАКТІВ МАЙЖЕ НА МІЛЬЯРД ГРИВЕНЬ ТА ПІДВИЩИВ ЗАРПЛАТИ


Водночас інші члени екіпажу отримають нові прилади нічного бачення з електронно-оптичним перетворювачем третього покоління. Ці прилади мають високу стійкість до світлових завад, вони не чутливі до засвічення навіть під час використання противником спеціальних завад в інфрачервоному діапазоні. Окрім того, вони встановлюються на штатні кріплення та підключаються до електричної мережі танку без її зміни, що дозволяє значно зменшити час та витрати для інтеграції приладів у системи бойової машини.

 

190812 T64LBTZ 3


Також Т-64 зразка 2017 року отримав новий динамічний захист, який значно посилює рівень захищеності бойової машини та ефективно протидіє всім сучасним протитанковим засобам ураження: кумулятивним та бронебійним, а також ударно-кумулятивним боєприпасам типу «ударне ядро».

 

Новина по темі: Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ 17 ОТБР ВЗЯЛИ УЧАСТЬ В МАСШТАБНИХ НАВЧАННЯХ (ВІДЕО)


Ще однією особливістю Т-64 зразка 2017 року є система супутникової навігації від Держпідприємства «Орізон-Навігація», що входить до складу ДК «Укроборонпром». Цей навігаційний комплекс працює в автоматизованій цифровій системі, що дозволяє у режимі «онлайн» обмінюватись надійно зашифрованими даними. Данні про місцеперебування кожної машини можуть надходити до командувачів всіх рівнів, від командира взводу до керівництва всією бойовою операцією.

 

190812 T64LBTZ 2


Танки також оснащуються новими цифровими радіостанціями «Либідь К-2РБ», які забезпечують надійний захищений від перешкод та перехоплення зв‘язок на дистанції до 70 кілометрів.

 

Новина по темі: ЗА 4 МІСЯЦІ ЦЬОГО РОКУ ЛБТЗ ПЕРЕДАВ ЗСУ 34 ВІДРЕМОНТОВАНИХ ТА ОНОВЛЕНИХ ТАНКІВ (ВІДЕО)


Нагадаємо, наприкінці минулого місяця ЛБТЗ передав ЗСУ чергову партію відновленої та модернізованої техніки. Крім звичних для підприємства танків Т-72, пожежних автомобілів та БРЕМ, серед техніки також були помічені й 8 модернізованих Т-64 зразка 2017 року.

 

190812 T64LBTZ 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues