190815 T 64 0У Харкові на державному підприємстві «Харківський бронетанковий завод» успішно завершено регламентований ремонт та модернізацію 10 танків типу Т-64БВ для потреб Збройних Сил України.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на сайті Міноборони України.


У повідомленні зазначено, що навесні поточного року ці бойові машини прибули з району проведення бойових дій на Донбасі у досить поганому стані. Протягом декількох місяців фахівці підприємства оборонно-промислового комплексу відновили роботу майже усіх систем та агрегатів, замінили несправні прилади, перевірили роботу озброєння, а також встановили сучасні засоби зв’язку, апаратуру супутникової навігації і камери заднього виду.


Новина по темі: ХБТЗ ПОСТАВИВ ЗСУ ВЖЕ ПОНАД 150 МОДЕРНІЗОВАНИХ ТАНКІВ Т-64 ЗРАЗКА 2017 РОКУ (ФОТО)


За словами керівництва підприємства, з початку 2014-го харківськими танкоремонтниками вже відремонтовано понад 230 одиниць танків типу Т-64 різних модифікацій та Т-80.


«Танки у нас отримали друге і набагато краще «життя». Адже тепер стали більш ефективнішими в експлуатації, грізними та непереможними у бою. При цьому «вісімдесятки» у нашій країні так ретельно ремонтують тільки на нашому підприємстві, — розповів директор ДП «Харківський бронетанковий завод» Вячеслав Стрелець.


Нині у цехах ремонтують іншу велику групу бронетехніки типу Т-80. Планується, що вже у жовтні, після успішного відновлення і проведення полігонних випробувань, ці танки також направлять до бойових частин Збройних Сил України.


Як раніше повідомляв Defense Express, «ЛБТЗ» налагодив серійну модернізацію танків Т-64 зразка 2017 року (відео).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues