190815 Stryker 0Контрактом передбачається створення низки вдосконалених датчиків, лазерного модуля потужністю 50 кВт та інших систем, що будуть інтегровані на Stryker. Компанії Northrop Grumman та Raytheon були обрані для створення прототипів лазерів потужністю у 50 кВт, які будуть інтегровані у бронетанкові машини армії США.

 

Про це повідомляє Defense Express із посиланням на Army Technology.

 

Повідомляється, що спершу Пентагон уклав угоду на розробку лазерної зброї з компанією Kord Technologies, яка є головним підрядником з місії направленої енергії (DE). Відповідно до контракту, вартістю $203 млн, Kord Technologies повинна інтегрувати системи лазерної зброї потужності 50 кВт у бойові машини Stryker. Згодом Kord Technologies уклала аналогічні контракти на розробку модуля лазерної зброї з Northrop Grumman та Raytheon. Компанії також будуть співпрацювати з General Dynamics Land Systems, виробником платформи Stryker.

 

Новина по темі: ПЕНТАГОН СТВОРЮЄ НОВІ ПІДРОЗДІЛИ ДЛЯ МЕРЕЖЕЦЕНТРИЧНОЇ ВІЙНИ


Контракт передбачає створення низки вдосконалених датчиків, лазерної системи потужністю 50 кВт, системи виявлення та супроводження цілей, а також випробування в бою командування та управління для інтеграції в бойову машину.

 

Віцепрезидент та генеральний директор Northrop Grumman Ден Вервіль зазначає: «Компанія прагне використовувати свій портфель інноваційних перевірених технологій та досвід інтеграції для надання захисту нового покоління нашим силам маневрування. Наш гнучкий, відкритий та системний підхід передбачає комплексне рішення для потреб армії, що постійно змінюються в складних умовах загроз».

 

Прототипи є частиною розвитку ініціативи Multi-Mission High Energy Laser (MMHEL), спрямованої на захист дружніх сил від безпілотних систем, ракет, артилерійських та мінометних загроз.

 

Очікується, що лазерні прототипи, призначені для використання на 4 броньованих машинах Stryker, з’являться у 2022 році.

 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, у Франції створюють протисупутникову лазерну зброю.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues