190815 Zmagannya 0На Чернігівщині проходять традиційні змагання танкових підрозділів ЗСУ за звання кращого танкового взводу Збройних сил Україні.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу ОК «Північ».

 

Танкісти чотирьох оперативних командувань – «Північ», «Південь», «Захід» та «Схід» змагаються за першість Сухопутних військ Збройних Сил України на гончарівському полігоні.

 


Змагаються учасники від чотирьох оперативних командувань – «Північ», «Південь», «Захід» та «Схід» (відповідно танкові взводи 1 ОТБр, 17 ОТБр, 28 ОМБр та 128 ОГШБр). Саме вони стали найкращими у своїх оперативних командуваннях.

 

Новина по темі: КОНКУРС НА КРАЩИЙ ТАНКОВИЙ ВЗВОД ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ 2018 - ФІНАЛ (ФОТО ТА ВІДЕО)


Перший конкурсний день розпочали досить активно – танкісти демонстрували влучність пострілів у професійній номінації «Снайперська стрільба» та мали змогу похизуватися спритністю та силою у спортивній номінації «Естафета».

 

190815 Zmagannya 1


Танкісти вражали цілі на відстані 1400 і 1700 м, набираючи якомога більшу кількість очок. До речі, у цій номінації кращою стала 1-а окрема танкова Сіверська бригада ОК «Північ», яка отримала за пряме влучання в ціль осколково-фугасним та кумулятивним снарядами 120 балів.

 

Новина по темі: НА ПОЛІГОНІ 1-Ї ОТБР РОЗПОЧАЛИСЯ ЗМАГАННЯ КРАЩИХ ТАНКІСТІВ ЗСУ ТА НГУ


У другий день змагань конкурсанти провели «танкову карусель», водіння на точність та виконання нормативів з медичної підготовки.

 

190815 Zmagannya 3


Кожна команда бачить перед собою не противника, а професіонала – діляться враженнями конкурсанти, - усі пройшли відповідну підготовку не тільки у навчальних частинах, а й мають досвід ведення активних бойових дій, що дуже позитивно впливає на злагодженість дій екіпажів та взводу в цілому.

 

Новина по темі: ДЕСАНТНО-ШТУРМОВІ ВІЙСЬКА УКРАЇНИ ВИЗНАЧИЛИ НАЙКРАЩИЙ ТАНКОВИЙ ВЗВОД 2018 РОКУ


Варто додати, що конкурс на кращий танковий взвод на першість Сухопутних військ ЗС України триватиме п’ять днів. А переможець від оперативного командування представлятиме його та свою бригаду на рівні Збройних Сил України.

 

190815 Zmagannya 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues