190816 OPK 00Уряд надав повноваження ДП “Харківський машинобудівний завод “ФЕД”, ТОВ “Радіонікс”, ТОВ “Українська бронетехніка”, ПрАТ “Науково-виробниче об’єднання “ПРАКТИКА” на право здійснення експорту та імпорту товарів військового призначення власного виробництва.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється у постанові Кабінету Міністрів України.


Також, зазначається що був наданий дозвіл на імпорт товарів військового призначення для потреб власного виробництва за визначеними позиціями Списку товарів військового призначення, міжнародні передачі яких підлягають державному контролю.


Новина по темі: «УКРСПЕЦЕКСПОРТ» ТА ТУРЕЦЬКА BAYKAR DEFENCE СТВОРИЛИ СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО У СФЕРІ ВИСОКОТОЧНОЇ ЗБРОЇ ТА АЕРОКОСМІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ (ФОТО)


Надання повноважень зазначеним підприємствам дасть можливість безпосередньо вийти на зовнішній ринок з продукцією власного виробництва, розширити власні виробничі потужності та підвищити експортний потенціал за основними напрямками діяльності.


Рішення прийнято відповідно до статті 13 Закону України “Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання”.


«Внести до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 1999 р. № 1228 “Про надання суб’єктам господарювання повноважень на право здійснення експорту, імпорту товарів військового призначення та товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю” (Офіційний вісник України, 1999 р., № 28, ст. 1412; 2018 р., № 80, ст. 2660) зміни, що додаються.», йдеться у постанові підписаною головою Уряду Володимиром Гройсманом.


Як раніше повідомляв Defense Express, Кабмін надав дозвіл на експорт приватним компаніям «Інтерпроінвест», «Укрспецтехніка» та «Укрспецсістемс» (відео).

 

Довідково:


Харківський машинобудівний завод «ФЕД» – займає провідні позиції в Україні з серійного виготовлення, ремонту і модернізації агрегатів для гідравлічних, паливних та електричних систем авіаційної техніки.

 


ТОВ «Радіонікс» – займається розробкою, виготовленням, модернізацією, технічним обслуговуванням і ремонтом бортових радіолокаційних систем і оптико-електронного обладнання. Серед продукції підприємства активні головки самонаведення для ракет «повітря-повітря» та «земля-повітря».

 


ТОВ «Українська бронетехніка» - спеціалізується на виробництві спеціалізованої броньованої техніки (бронемашини «Варта» та «Новатор»), артилерійського озброєння (міномет УПІК-82), автомобілів швидкої медичної допомоги та польових кухонь.

 


Науково-виробниче об’єднання «ПРАКТИКА» – виробництво військового та спеціального транспорту (сімейство бронемашин «Козак», бронетранспортери та ін.), захисних конструкцій (різноманітні модулі, броньовані блокпости тощо), протипожежного устаткування та обладнання для атомних електростанцій.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues