190816 RESOLVE 0Розпочато активну фазу багатонаціональних навчань «Combined Resolve-XII», що тривають на базі Багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (JMRC ), що в місті Хоенфельс, Німеччина.


Як інформує Defense Express, про це повідомляє офіційний сайт МО України.


Механізована рота під керівництвом капітана Олександра Борща зі складу 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний яр» Збройних Сил України отримала здійснила марш у визначений район. Підрозділи роти зайняли позиції та замаскували техніку, організували охорону.


Новина по темі: ЕКІПАЖІ КАТЕРІВ ТИПУ ISLAND ПРОДОВЖУЮТЬ НАВЧАННЯ НА БАЗІ БЕРЕГОВОЇ ОХОРОНИ США


Українська механізована рота виконуватиме навчально-бойові завдання у складі механізованого батальйону США. Попереду майже десять днів маневрів. Під час навчань планується відпрацювання різних видів бою та дій у складі багатонаціональної бригади сил BLUFOR.


У багатонаціональних навчаннях «Combined Resolve-XII» (Спільні зусилля ХІІ) беруть участь близько 5000 військовослужбовців з 21 країни.

 

Навчання «Combined Resolve» проводяться для підтримання оперативної сумісності військ НАТО та партнерів під час спільних операцій на суходолі.

 


Як раніше повідомляв Defense Express, військовослужбовці із 93-ї бригади будуть брати участь у навчаннях в Німеччині.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues