190816 RNBO 0В РНБО України під головуванням заступника Секретаря РНБО України Олексія Данілова відбулось чергове засідання робочої групи з питань реформування сфери забезпечення кібербезпеки у системі національної безпеки України.


Як інформує Defense Express, про це повідомляється на офіційному сайті РНБО.


У засіданні взяли участь радник Секретаря РНБО з питань кібербезпеки Андрій Зюзь, фахівці Апарату РНБО, представники органів державної влади, парламенту, ІТ-галузі, експерти, науковці, представники громадянського суспільства.


Новина по темі: ЗЕЛЕНСЬКИЙ ЗВІЛЬНИВ ОДНОГО ІЗ ЗАСТУПНИКІВ СЕКРЕТАРЯ РНБО


Учасники робочої групи обговорили пропозиції, запропоновані учасниками засідання, щодо заходів у системі кібербезпеки, розвитку цифрової інфраструктури держави та удосконалення державного управління в цих сферах.


За підсумками наради було ухвалене рішення зі створення цільових груп для подальшої роботи щодо правових аспектів забезпечення кібербезпеки та удосконалення державного управління; цифровізації та розвитку галузі електронних комунікацій; визначення перспективної організаційно-технічної моделі кіберзахисту та удосконалення освіти в сфері кібербезпеки.


Як раніше повідомляв Defense Express, в РНБО пройшла зустріч з представниками міжнародної дорадчої групи щодо реформування СБУ.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues