190817 ANTONOV 0В новому проекті військово-транспортного літака Ан 132 інженери з самого початку заклали в конструкцію більше 10 найменувань деталей виготовлених за адитивною технологією.


Завдяки високій швидкості виробництва, було виконано кілька ітерацій (модифікацій) деталей для отримання оптимального результату. Весь процес виробництва був виконаний в кооперації з eкраїнськими підприємствам і інженерами компанії Prostir 3D. Кінцеві деталі були виготовлені з матеріалу Ultem 9085 на адитивній системі Fortus 450.

 


Аерокосмічна промисловість була колискою 3D-друку, починаючі з швидкого створення прототипів, технологічної оснастки, та виготовлення кінцевих деталей.

 

190817 ANTONOV 1В новому проекті військово-транспортного літака Ан 132 інженери з самого початку заклали в конструкцію більше 10 найменувань деталей виготовлених за адитивною технологією

 

Новатором впровадження адитивних технологій в авіаційній промисловості вважається компанія AIRBUS, яка 2013 році на авіашоу Le Bourget представила лайнер A350 XWB. Літак складався з понад 1000 найменувань деталей виготовлених за адитивною технологію.

 

190817 ANTONOV 2Кабіна літака Ан-178


Через 2 роки в небо Le Bourget піднявся військово-транспортний літак АН 178. Це перша українська машина, яка отримала деталі виготовлені із застосуванням 3D друку. Проектування і будівництво літака було виконано в рекордні короткі терміни завдяки застосуванню цифрових технологій.

Час вимагав нестандартних новаторських рішень. Необхідно було оперативно виготовити геометрично складні деталі кабіни пілота, які б ідеально інтегрувались в корпус планера. На допомогу прийшли адитивні технології. Всі конструктивні елементи були отримані методом 3D друку з сучасного матеріалу Ultem 9085 на адитивній системі Fortus 900, виробництва компанії Stratasys. Результат був досягнутий завдяки тісній кооперації інженерів ДП "Антонов" з фахівцями української компанії Prostir 3D.

 

190817 ANTONOV 3Повітропровод для кабіни літака Ан-178, що виготовлено за допомогою технології 3D друку


На даний час провідними аерокосмічними компаніями ведуться перспективні роботи по виготовленню конструкційних деталей фюзеляжу, салону літака, кабіни екіпажу, зовнішніх елементів авіаційного двигуна з застосування адитивних технологій. На зміну традиційному металу приходять сучасні високотехнологічні матеріали, сімейства Ultem та Antero. Виробники обладнання пропонують нові рішення та розширюють функціональні можливості адитивних систем. Висновком э те, що 3D технології дають можливість авіабудівникам знизити витрати на виробництво, поліпшити характеристики літаків, спростити процес їх кастомізації під потреби замовників


Ця новина англійською: UKRAINIAN AIRCRAFT MANUFACTURING COMPANY ANTONOV INTRODUCES ADDITIVE TECHNOLOGIES


Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ ПІДПРИЄМСТВА ОЗБРОЮЮТЬСЯ ПЕРЕДОВИМИ ЗАХІДНИМИ ТЕХНОЛОГІЯМИ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues