190819 ASU 0У 235 Міжвидовому центрі підготовки військових частин та підрозділів Сухопутні війська ЗС України (полігон «Широкий лан») завершилися двосторонні командно-штабні навчання з військовими частинами, що входять до складу військ Оперативне командування «Південь».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на «5 канал».

 

Новина по темі: УКРАЇНА РОЗРОБИЛА СУЧАСНУ ІНТЕГРАЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ ОБМІНУ СИТУАЦІЙНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗА СТАНДАРТАМИ НАТО (ВІДЕО)


Дві бригади, механізована (28 ОМБр) та мотопіхотна (59 ОМПБр), згідно зі сценарієм протистояли одна одної. Такий формат навчань вперше застосовується серед військ оперативного командування «Південь». Раніше двосторонні навчання проводилися лише серед батальйонів.

 


Важливим елементом підвищення ефективності навчань стало застосування автоматизованої електронної системи управління військами на рівні штабів бригада — батальйон. Це дозволило управляти діями підрозділів на полі бою не тільки за допомогою вже звичних топографічних карт, але і робити це в онлайн режимі.

 

190819 ASU 3


«Раніше ми воювали на картах, зараз уся інформація – на електронній базі. Ми спостерігаємо за нашими підрозділами, ми знаємо, де і в який час вони перебувають, які виконують завдання», – пояснює заступник командира 28-ї мехбригади ЗСУ Юрій Крупко.

 

190819 ASU 2


Дана система управління відстежує всі переміщення військ в режимі реального часу, що дає можливість командирам більш оперативно реагувати на зміну бойової обстановки і вносити корективи в дії підрозділів. Офіцери ланки бригада — батальйон під час навчань вчилися самостійно приймати оптимальні рішення, не звертаючись за допомогою до старшого начальника.

 

190819 ASU 4


Наголошується, що назву новітньої системи управління боєм поки що тримають в таємниці. Але вже незабаром її перші зразки надійдуть у бойові підрозділи.

 

Новини по темі: 

 

ЗСУ ОТРИМАЛИ ВІД США ІТ ОБЛАДНАННЯ ЯКЕ СТАНЕ ОСНОВОЮ УКРАЇНСЬКОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКАМИ (ВІДЕО)

 

ІННОВАЦІЙНА ІНТЕГРАЦІЙНА ПЛАТФОРМА РОЗВІДКИ ЗСУ ДОЗВОЛЯЄ ВИЯВЛЯТИ ТА УРАЖАТИ ВОРОЖІ ЦІЛІ В РЕЖИМІ ОН-ЛАЙН (ВІДЕО)

 

У 2020 РОЦІ ЗСУ ПЛАНУЄ ПРИЙНЯТИ НА ОЗБРОЄННЯ ВЛАСНУ ЄАСУ

 

 

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues