190819 LKMZ 0ДК «Укроборонпром» оприлюднив орієнтовну вартість нового корпусу БТР-4Е з вітчизняної сталі марки «71» та імпортної бронесталі (MiiluxProtection 500).

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» ОПРИЛЮДНИВ ВІДЕО ВИПРОБУВАНЬ ВІДСТРІЛОМ БРОНІ З ЄС ДЛЯ БТР-4 (ВІДЕО)


Інформація була оприлюднена у відповідь на лист від колективу Лозівського ковальсько-механічного заводу (ЛКМЗ) в якому працівники підприємства скаржаться Президенту Зеленському на «злочинні дії посадових осіб» «Укроборонпрому» та «керівництва підприємств Концерну».

 

Новина по темі: ЧЕРЕЗ ВІДМОВУ ВІЙСЬКОВОЇ ПРИЙОМКИ НА ЖБТЗ ЗУПИНИЛИ РОБОТУ ПО ВИРОБНИЦТВУ НОВИХ КОРПУСІВ ДЛЯ БТР-4


«Інформація, розповсюджена цим підприємством (ЛКМЗ – прим. ДЕ), про те, що використання фінської броне сталі (MiiluxProtection 500 – прим ДЕ), з якої виготовляють бронетехніку країн НАТО, начебто призводить до підвищення ціни на 1 млн грн за один корпус, не відповідає дійсності і є виявом несумлінної конкуренції», - наголосили у прес-службі «Укроборонпром».

 

190819 LKMZ 1


«У відповідь на дезінформацію наводимо калькуляцію вартості корпусів для БТР-4, які виготовляє «ЛКМЗ» у порівнянні із вартістю корпусу, виготовленого з імпортної сталі на ДП «ХКБМ ім. Морозова», - додали представники Концерну.

 

Публікація по темі: КОГДА НОВЫЕ БТР ДОЕДУТ В УКРАИНСКУЮ АРМИЮ


Згідно з підрахунками «Укроборонпрому», економія лише на одному корпусі, який виготовляється із фінської бронесталі, становить майже 0,4 млн грн. А отже, при серійному виробництві БТР-4 ідеться про мільйони зекономлених бюджетних гривень.

 

190819 LKMZ 2


Крім того, у Держконцерні нагадали, що реальні потужності ЛКМЗ з виготовлення нових корпусів для БТР лише 1,5 корпуси на місяць, що було засвідчено самими військовими. Також було відзначено, що цього року ЛКЗМ підвищив ціни на виготовлені корпуси у 1,5 раза.

 

Публікація по темі: СТРАСТИ ПО БРОНЕ ИЛИ ГДЕ БТРЫ?

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues