190820 POLTORAK 0За 5 років до ЗСУ поставлено понад 11,9 тисяч зразків овт та близько 1,4 мільйона одиниць засобів ураження, про що повідомив Міністр оборони України Степан Полторак під час засідання Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України.

 

Як інформує Defense Express, про це повідомляє офіційний сайт Міністерства оборони України.


«Протягом 2014-2019 років Збройним Силам поставлено понад 11,9 тисяч основних зразків озброєння і військової техніки та близько 1,4 мільйонів одиниць засобів ураження. Окрім того, прийнято на озброєння 120 зразків, відновлено справність понад 12 тисяч одиниць ОВТ», — зазначив Степан Полторак.


За його словами, також було вжито заходів щодо освоєння виробництва ракет і боєприпасів на національних підприємствах, затверджена Програма ракетобудування. Завершується випробування реактивного комплексу «Вільха», вжито комплекс заходів щодо посилення сил і засобів ППО, у тому числі зенітно-ракетного прикриття, впроваджується нова система логістики.


За ці роки від іноземних партнерів, передусім від Сполучених Штатів Америки, було отримано матеріально-технічної допомоги на суму понад 360 мільйонів доларів. Міністерство оборони набуло повноважень щодо закупівлі озброєнь за імпортом у іноземних партнерів.


Публікація по темі: СТЕПАН ПОЛТОРАК: «НАЙБІЛЬШЕ, ЧОГО Я НЕ ХОЧУ, ЦЕ ПОВЕРНЕННЯ У 2014 РІК»


Степан Полторак повідомив про розробленя Концепції та введення в дію тимчасової настанови з логістичного забезпечення, проведення ключових заходів щодо створення єдиної ефективної системи логістичного забезпечення сил оборони, формування та набуття спроможностей Командуванням сил логістики та Головним управлінням логістики.


Окрім того Міністр заявив, що наразі продовжує тривати експеримент з логістичного забезпечення за принципами НАТО, удосконалено систему речового забезпечення, запроваджено 17 стандартів НАТО, введено понад 100 нових предметів речового майна та уточнено норми забезпечення.


Говорячи про реформу системи харчування ЗС України, Полторак наголосив, що у Збройних Силах України здійснено перехід 73 військових частин на нову систему продовольчого забезпечення із застосуванням каталогу продуктів харчування.


Він підкреслив, що зазначені пріоритети повинні залишитися і на перспективу.


Як раніше повідомляв Defense Express, інфографіка змін оснащення та техніки для військ зв’язку ЗСУ.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues