190820 KHOMCHAK 0Реформа Збройних сил України – це загальнодержавне завдання, яке має бути пріоритетом всіх гілок влади, про що наголосив начальник Генерального штабу генерал-лейтенант Руслан Хомчак під час засідання Комітету реформ Міністерства оборони України та Збройних Сил України.


Як інформує Defense Express, про це повідомляє офіційний сайт МО України.


Також він висловив подяку іноземним партнерам за допомогу у реформуванні ЗС України та можливість використання передового досвіду.


«Попри наявні проблеми, ми вже розпочали здійснювати практичні кроки щодо втілення за допомогою наших партнерів передового досвіду держав-членів НАТО з метою повноформатної інтеграції Збройних Сил України до європейських та євроатлантичних стандартів та структур», — підкреслив Руслан Хомчак.


Новина по темі: ДВІ БРИГАДИ НА НАВЧАННЯХ ВИПРОБУВАЛИ НОВІТНЮ АВТОМАТИЗОВАНОЇ ЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ВІЙСЬКАМИ (ВІДЕО)


«В основу роботи з трансформації покладено дотримання та повна реалізація принципів і стандартів НАТО, які були надані ЗС України у Заключному звіті міжнародної консультативної робочої групи і стали базовою платформою нашої роботи», — наголосив начальник Генштабу.


За його словами, розпочато підготовку проекту спільної директиви Міністерства оборони та Генерального штабу ЗС України з питань трансформації системи управління, у якій визначено питання переведення як Генерального штабу ЗС України на J-структуру, так і органів військового управління оперативної ланки на G, A, N-структури, у ході якого основна увага приділяється відокремленням функції генерування від функції застосування. Це дозволить, зокрема, позбавити Генеральний штаб невластивих функцій.


Як раніше повідомляв Defense Express, за 5 років до ЗСУ поставлено понад 11,9 тисяч зразків ОВТ та близько 1,4 мільйона одиниць засобів ураження.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues