190823 MICRO 0ВПС США у рамках стратегії протидії безпілотним літальним апаратам розробляють мікрохвильову зброю, яка буде здатна знищувати ворожі дрони.

 

Про це повідомляє Defense Express із посиланням на Popular Mechanics.

 

Така зброя зможе знищувати електроніку безпілотника під час його польоту, що призводить до аварії. Особливість мікрохвильової зброї в тому, що вона може знищувати декілька цілей водночас: це підвищує ефективність її застосування.


Мікрохвильова зброя використовуватиме невидиму форму електромагнітного випромінювання, яке здатне порушити чи зруйнувати електроніку безпілотників, спалюючи її на кшталт того, як виделка чи інші металеві предмети, розташовані у мікрохвильовій печі, призводять до розплавлення її електроніки.

 

Новина по темі: У США РОЗРОБЛЯЮТЬ ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ ДРОНІВ НЕВЕЛИКИХ РОЗМІРІВ


Пентагон досліджував мікрохвильову зброю протягом тривалого періоду часу, але загроза використання безпілотників, кожен з яких може нести вибухонебезпечне навантаження, надало поштовх до просування в цьому напрямку.


Зазначається, що високопотужна мікрохвильова зброя має низку переваг, зокрема, може використовуватися за будь-яких погодних умов і протягом тривалого періоду часу. Якщо під час виконання місії відмовила система націлювання, зброї можна вказати напрям атаки та “підсмажувати” все, що потрапляє в поле зору. Крім того, така зброя буде знищувати все, що потрапляє в її дальність використання без інформації про частоту системи управління безпілотником.


Повідомляється, що мікрохвильова зброя потенційно може використовуватися для захисту від артилерійських снарядів, ракет, крилатих ракет та безпілотних літальних апаратів. У рамках програми також передбачено створення високопотужної лазерної зброї.


Перший дослідний зразок такої зброї має з’явитися до 2022 року. У випадку успішного тестування технології, Пентагон планує створювати зразки для подальшого озброєння підрозділів протиповітряної оборони.

 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, Пентагон створює нові підрозділи для мережецентричної війни.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues