190823 DARPA 0Агентство передових оборонних дослідницьких проектів США (DARPA) досліджує здатність ескадри наземних дронів та безпілотників здійснювати картування міського середовища.

 

Про це повідомляє Defense Express із посиланням на C4ISRNET.

 

Дослідження є частиною програми DARPA OFFSET DARPA (Offtack Swarm-Enabled Tactics) з дослідження взаємодії безпілотних систем на полі бою.
Поштовхом до розвитку можливостей з картографування став міський навчальний комплекс у Форт-Беннінг, штат Джорджія, де в червні 2019 року квадрокоптери взаємодіяли з наземними роботами та визначали навколишнє середовище, після чого створювали периметр навколо якогось об’єкту – таким чином вони діяли як умовний екіпаж пожежної охорони навколо будівлі, що палає.

 

Новина по темі: ВПС США РОЗРОБЛЯЮТЬ МІКРОХВИЛЬОВУ ЗБРОЮ ПРОТИ БЕЗПІЛОТНИКІВ


Також повідомляється, що у січні 2019 року науково-дослідна лабораторія ВПС США спільно з лабораторією науково-технічної оборони Великобританії розпочали спільний проект застосування безпілотників, що взаємодіють між собою, на полі бою для пошуку небезпеки та побудови шляхів виходу людини через неї.

 

Після цих досліджень DARPA розпочала тестування власних систем. «Рій» безпілотників протягом 30 хвилин мав вивчити місцевість навколо об’єкту та надати всю необхідну інформацію. З використанням комерційних позаштатних машин та програмного забезпечення, DARPA хоче надати військовим безпілотникам та роботам надавати в режимі реального часу максимальну кількість тактичної інформації.

 

Наразі в DARPA планують надавати оновлення кожні пів року протягом наступних двох років. Кінцева мета полягає у тому, що дрони в кількості до 250 одиниць мають автономно взаємодіяти та в режимі реального часу надавати інформацію військовим щодо розташування різних об’єктів на полі бою. При чому DARPA буде вдосконалювати ці технології аж до того, коли їх зможуть взяти на опрацювання інші лабораторії чи галузі.

 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, американська компанія Raytheon протестувала новий ракетний двигун для перехоплювача mad-fires Darpa (відео).

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues