190823 PIVDENNE 2Одне з найвідоміших і визнаних у світі науково-конструкторських підприємств з розроблення ракетно-космічної техніки, яким є Державне підприємство «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К. Янгеля», використовує адитивні технології вже на етапі розробки сучасних ракетоносіїв та космічних апаратів.

 

190823 PIVDENNE 1Стиковка перспективного українського багаторазового орбітального літака KORSA з космічною станцією


Зокрема, при створенні нового твердопаливного ракетного двигуна на ДП КБ «Південне» більшу частину деталей та елементів виготовили з композитних матеріалів та сучасних термопластиків, які прийшли на заміну алюмінію та титану.

 

190823 PIVDENNE 0Випробування двигуна оперативно-тактичного ракетного комплексу


Такі матеріали, як Ultem 9085, Ultem 1010, мають якісні переваги перед металами, що підтверджено на практиці багаторазовими випробуваннями. До того ж деталі з цих матеріалів тепер можливо отримати методом 3D друку. Для цього на ДП КБ «Південне» в 2019 році була створена виробнича ділянка для впровадження новітніх розробок. Головною технологічною одиницею цієї виробничої ділянки є промислова адитивна 3D система Stratasys F900.

 

 


Також, разом з підрядниками та за участі команди фахівців компанії PROSTIR 3D, ДП КБ «Південне» веде розробки систем і приладів для космічних апаратів з застосуванням адитивних технологій. Для таких задач планується використовувати найсучасний високотохнологічний матеріал Antero 800, який був розроблений американською компанією Stratasys.

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ЗАЙМАЄТЬСЯ МОДЕРНІЗАЦІЄЮ АВІАЦІЙНОЇ РАКЕТИ МАЛОГО РАДІУСА ДІЇ Р-73


На сьогодняшній день не тільки КБ «Південне» а й більшість аерокосмічних компаній світу, серед яких Space X, United Launch Alliance, Lockheed Space успішно використовують адитивні технології. Це дозволяє значно скоротити терміни розробки сучасної техніки, та досягти нових можливостей. Свідоцтвом тому э реальні запуски нових ракет ATLAS V та Falcon 9, та космічних кораблів Dragon та Orion.

 


Окремі деталі космічних апаратів, виготовлених за адитивною технологією будуть представлені на стендах КБ ПІВДЕННЕ та компанії PROSTIR 3D на XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека ‑ 2019», яка з 8 по 11 жовтня 2019 року відбудеться в Міжнародному виставковому центрі в м. Києві.

 

Як раніше повідомляв Defense Express, КБ Південне презентує власні вироби на найбільшій у світі авіаційно-космічній виставці у Парижі (фото)

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues