190827 Ciclon4 023 серпня, напередодні 28-ї річниці Незалежності України, вперше за часи її новітньої історії, були проведені вогневі випробування ступеня ракети-носія в цілому - відбувся прожиг третього ступеня ракети-носія середнього класу «Циклон-4», спроектований КБ «Південне» та виготовлений на «Південмаші».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу КБ «Південне».

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ ДРУКУВАТИМУТЬ КОСМІЧНІ КОРАБЛІ


Це кінцеві та найважливіші випробування перед першими льотними випробуваннями третього ступеня ракети-носія «Циклон-4» - саме він буде працювати безпосередньо у космосі та виводити супутники в цільову точку.

 


Під час вогневих випробувань всі системи відпрацювали відмінно, двигун ступеня вмикався п'ять разів, як і було заплановано конструкторами КБ «Південне».

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ПРАЦЮЄ МАЙЖЕ НАД ДЕСЯТКОМ ПРОЕКТІВ РАКЕТНИХ КОМПЛЕКСІВ ТА БОЙОВИХ РАКЕТ


«Випробування визнано успішними! По закінченню проведення всього обсягу випробувань ми представимо більш детальний звіт», - наголосили у прес-службі підприємства.

 

Новина по темі: КБ «ПІВДЕННЕ» ПОЧАЛО РОЗРОБКУ ЛЕГКОЇ РАКЕТИ-НОСІЯ ДЛЯ КОСМОДРОМУ В УКРАЇНІ


Нагадаємо, що до складу третього ступеня РН «Циклон-4» входить рідинний ракетний двигун РД-861К, призначений для створення тяги та маневрування. Також основні конструкторські рішення закладено до складу другого ступеня нової ракети-носія «Циклон-4М».

 

190827 Ciclon4 1

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues