190828 С300 0Державне Південне виробничо-технічне підприємство, що входить до кластера радіолокації, радіозв‘язку та спеціального приладобудування ДК «Укроборонпром», спільно з іншими підприємствами Концерну, розробляє проекти щодо заміни застарілих вузлів та елементів ЗРК С-300 ЗСУ на сучасні зразки.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Держконцерну.


Державне Південне виробничо-технічне підприємство в останні роки займається відновленням найбільш потужних в Україні зенітних ракетних комплексів С-300, котрі мають величезне значення для оборони України, бо саме вони використовуються для захисту найбільш важливих об‘єктів та мають найбільшу дальність.

 

Новина по темі: НЕЗАБАРОМ ПС ЗСУ ОТРИМАЮТЬ ЩЕ 4 КОМПЛЕКТИ УКРАЇНСЬКИХ РЛС ТА НОВІ ДИВІЗІОНИ ЗРК С-125 ТА С-300В1 (ВІДЕО)


«По проекту відновлення С-300 Державне Південне виробничо-технічне підприємство відновлює та ремонтує окремі вузли та елементи ЗРК С-300. До складу цього ЗРК входить з десяток окремих бойових машин, які працюють у єдиній системі виявлення та знищення цілей. Наша задача, зокрема, забезпечити роботу тих складових, які відповідають за передачу інформації, автоматичну обробку сигналів, управління вогнем тощо. Всі ці системи побудовані на максимально надійних елементах, які здатні роками працювати в екстремальних умовах», - розповів директор Державного Південного виробничо-технічного підприємства Віталій Насіковський.

 

190828 С300 1

Відновлені комплекси С-300 під час урочистої передачі військової техніки ЗСУ у січні 2018 року / Фото: «Укроборонпром»


Однак миколаївське держпідприємство не збирається зупинятися лише на ремонті та відновленні старих вузлів, а й веде інтенсивні роботи по їх імпортозаміщенню та заміні на новітні аналоги.

 

Новина по темі: ВІДНОВЛЕНИЙ ДИВІЗІОН С-300В1 ЗАЙНЯВ ПЕРШЕ МІСЦЕ СЕРЕД ПІДРОЗДІЛІВ ЗСУ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ БОЙОВИХ СТРІЛЬБ (ВІДЕО)


«Водночас вони (складові ЗРК С-300 ремонтом яких займається підприємство – прим. ДЕ), все ж таки, є застарілими. І ми, спільно з іншими підприємствами «Укроборонпрому» напрацьовуємо пропозиції щодо їх заміни на сучасні зразки, які відповідають всім вимогам до військової продукції. Це дозволить продовжити строки експлуатації С-300, зекономити кошти на ремонті та загалом підвищити бойові та експлуатаційні характеристики комплексу», - заявив Віталій Насіковський.

 

190828 С300 2

Бойові стрільби з ЗРК С-300 підрозділів зенітних ракетних військ Повітряних Сил ЗСУ у Болгарії під час міжнародних навчань Shabla — 2017 / Фото: Генштаб ЗСУ


Нагадаємо, Державне Південне виробничо-технічне підприємство при СРСР брало участь у налагоджені та технічному обслуговуванні радіоелектронних комплексів ракетно-космічної оборони, систем протиракетної оборони та попередження ракетного нападу, а також унікальної станції контролю за космічним простором «Окно».

 

Новина по темі: ЗСУ "ЗАКРИЛИ НЕБО" НА ДОНБАСІ ЗА ДОПОМОГОЮ С-300 (ВІДЕО)


За часів незалежності підприємство виконує ремонті роботи складових частин різноманітних радіоелектронних комплексів протиповітряної оборони, автоматизованих систем управління, систем зв‘язку та управління вогнем для Збройних сил України та ДПСУ.

 

Новина по темі: У ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛАСТІ РОЗПОЧАЛИСЯ МАСШТАБНІ ВИПРОБУВАННЯ ВІДНОВЛЕНИХ КОМПЛЕКСІВ ЗРК

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues