190828 Impuls 0На КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс», який є одним із ключових підприємств кластеру високоточного озброєння та боєприпасів «Укроборонпрому», створюється новітній виробничий центр, який замикає повний цикл виробництва артилерійських боєприпасів та ракетного озброєння.

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: ЗАВОД «ІМПУЛЬС» В ЦЬОМУ РОЦІ ПРИДБАЄ 35 НОВИХ СТАНКІВ


Наразі завершено встановлення десятків комп'ютеризованих високотехнологічних верстатів.

 


«Це - новий цех із новітніми верстатами, призначеними для високоточної обробки. Його створено у рекордні терміни завдяки координації основних державних стейкхолдерів - Кабміну, МЕРТ, Концерну та заводу «Імпульс». Вже найближчим часом розпочнеться виробництво комплектуючих, вкрай необхідних для завершення створення замкнутого циклу виробництва артилерійських боєприпасів та ракетного озброєння. Фактично, вперше з історії України ми створюємо підприємство, яке здатне у необхідній кількості виробляти всю номенклатуру засобів ініціювання до всіх артилерійських снарядів та ракетного озброєння», - повідомив Генеральний директор Павло Букін.

 

190828 Impuls 1

 

Як додав очільник «Укроборонпрому», аналогічні центри наразі створюються у кожному кластері Концерну. Мова йде про харківський «Завод ім. Малишева», запорізьку «Іскру», луцький «Мотор» і ще з десяток підприємств «Укроборонпрому».

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ ОНОВЛЕННЯ ВИРОБНИЧОЇ БАЗИ ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ

 

«Наразі Концерн реалізує наймасштабніше оновлення виробничих потужностей оборонних підприємств за 30 років», - підкреслив Павло Букін.

 

190828 Impuls 4

 

Для організації виробництва на шосткинському заводі здійснено масштабні роботи з підготовки цеху, який відповідає міжнародним нормам високоточного виробництва. Підлогу залито спеціальним полімерним покриттям високою міцності, здатним витримати верстати вагою понад 5 тонн. Для забезпечення стабільного режиму вологи та температури налагоджено систему кондиціонування та фільтрації повітря. Крім того, оновлено система електроживлення, освітлення та застосовано енергозберігаючі технології.

 

Новина по темі: ЗАВОД «ІМПУЛЬС» РОЗШИРИТЬ ЛІНІЙКУ ДЕТОНАТОРІВ ДЛЯ КРУПНОГО КАЛІБРУ

 

«Вже завершено 90% робіт із запуску високоточного виробничого майданчика. Впродовж наступних 30-50 днів триватиме налагодження усіх верстатів. На новому обладнанні ми вироблятимемо деталі із точністю, яка вимірюється у мікронах. Окрім того, завдяки цим верстатам ми значно знизимо собівартість продукції. Для розуміння: востаннє таке масштабне оновлення обладнання відбувалося десятки років тому. Тобто, ці новітні верстати сформують виробничі потужності «Імпульсу» на наступні десятиріччя», - заявив директор КП «Шосткинський казенний завод «Імпульс» Євген Чернов.

 

190828 Impuls 2

 

Нагадаємо, «Шосткинський казенний завод «Імпульс» є унікальним підприємством та одним з небагатьох у світі, яке у замкнутому циклі виготовляє детонатори, капсулі та інші елементи для різних видів боєприпасів.

 

Новина по темі: ШОСТКИНСЬКИЙ "ІМПУЛЬС" РОЗПОЧАВ СЕРІЙНЕ ВИРОБНИЦТВО 40-ММ БОЄПРИПАСІВ ЗА СТАНДАРТОМ НАТО – ВІДЕО 

 

Саме продукція «Імпульсу» є однією з головних складових у програмі створення повного циклу українського виробництва боєприпасів різних видів, від снарядів та високоточних протитанкових ракет, до далекобійних систем «Вільха» та «Нептун». Тому завдяки роботі цього підприємства забезпечується серійне виготовлення зброї, яка є стратегічно важливою для безпеки України та боєздатності війська.

 

190828 Impuls 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues