190828 Fort 0Відкрита минулого року на Казенному науково-виробничому об'єднанні «Форт»лінія з виробництва 9-мм набоїв не використовується на повну потужність, а частина імпортного обладнання взагалі не введена в експлуатацію.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Ukrainian Military Pages.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ ЗАПУЩЕНО ЛІНІЮ ПО ВИРОБНИЦТВУ ВЛАСНИХ ПАТРОНІВ (ВІДЕО)


Нагадаємо, у грудні 2018 року на КНВО «Форт» МВС України запустили лінію повного циклу виробництва патронів 9х18-мм та 9х19-мм. Для цього придбали обладнання у США, Чехії, Польщі та Туреччині. Але, під час аудиту виявилось, що за пів року після відкриття частина обладнання не введена в експлуатацію або не використовується.

 

190828 Fort 1


Про це повідомив директор Департаменту внутрішнього аудиту Олександр Грибовський на колегії Міністерства внутрішніх справ України.

 

Новина по темі: «СПЕЦТЕХНОЕКСПОРТ» ПРИДБАВ У США МАШИНУ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ПАТРОНІВ КАЛІБРОМ 7,62Х54R


«Підприємству виявилося вигідніше купувати вже готові заготовки за кордоном, ніж виготовляти їх на власних вже наявних потужностях», - відзначив Олександр Грибовський.

 

Новина по темі: ПАВЛО БУКІН: НА «ІМПУЛЬСІ» СТВОРЮЄТЬСЯ ВИСОКОТОЧНИЙ ЦЕНТР, ЯКИЙ ЗАМИКАЄ ПОВНИЙ ЦИКЛ ВИРОБНИЦТВА БОЄПРИПАСІВ (ВІДЕО)


Крім того, виявлено неефективне витрачання коштів, не своєчасну виплату заробітної плати, виплату безпідставних премій керівництву та інші порушення. У підсумку, міністр Арсен Аваков розірвав контракт з керівником НВО «Форт» Віктором Писаренком та звільнив його із посади.

 

Новина по темі: ДАКХ «АРТЕМ» ДОСІ НЕ МАЄ ЗАМОВЛЕНЬ НА НОВІ СНАРЯДИ ВІД МО (ВІДЕО)


Варто додати, що дещо схожа історія з виробництвом боєприпасів й на ДАКХ «Артем», що входить до складу ДК «Укроборонпром», де через рік після запуску лінії з виробництва 152-мм снарядів для гармат «Гіацинт» відсутні замовлення від Міноборони. Натомість, оборонним відомством укладено державний контрактна на постачання таких снарядів «за найнижчою ціною» з іншим, приватним постачальником (ТОВ «Рубін-2017» - прим. ДЕ).

 

Новина по темі: У МІНОБОРОНИ СТВЕРДЖУЮТЬ ЩО ВОНИ КУПУЮТЬ 152-ММ СНАРЯДИ ДЕШЕВШЕ НІЖ У ДАХК «АРТЕМ»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues