190904 GUN 0У Верховній Раді зареєстрували законопроект «Про зброю», яким передбачається визначити основні принципи поводження, використання, придбання, ввезення, маркування, а також порядок отримання дозволів на зброю. Закон передбачає створення єдиного реєстру зброї.


Як інформує Defense Express, про це повідомляє «Дзеркало тижня».


Документ передбачає формування порядку одержання спеціального дозволу на придбання зброї: за словами одного з авторів проекта закону, депутата ВР Ігоря Фріса (Слуга народу), «усунена трохи бюрократична процедура спілкування осіб, які планують придбати зброю, з органами, які видають на це дозвіл, але набагато жорсткіше порядок для короткостовбурної, для пістолетів, визначено порядок правил поведінки, складання відповідного іспиту і найголовніше - визначений порядок легалізації незаконної зброї, яка сьогодні існує в державі», - сказав депутат.


Публікація по темі: ЧЕРЕЗ ЗАХІДНІ САНКЦІЇ ВИРОБНИКИ ПАТРОНІВ І СТРІЛЕЦЬКОЇ ЗБРОЇ РФ ВТРАТИЛИ МАЙЖЕ МІЛЬЯРД ДОЛАРІВ

 

За його словами, за даними фахівців і експертів, приблизно від 600 до 800 тис. одиниць зброї, було завезено із зони бойових дій або тим чи іншим чином переправлено на мирну територію.


«Той механізм, який дозволяє, в тому числі, цю зброю законним шляхом легалізувати, ставити на облік, і ті особи, у яких вона зараз знаходиться незаконно, стануть законними власниками цієї зброї», - додав Фріс.


Говорячи про мету даного законопроекту, він заявив, що документ спрямований на те, щоб «в країні не було сірого ринку, сірого обігу зброї, що є у темряві, яку ніхто не бачить».


Як раніше повідомляв Defense Express, США планують розглянути можливість подальших поставок Україні летальної зброї.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues