190904 Abris 0«Держгідрографія», за підтримки Морської адміністрації, нещодавно придбала два безпілотні авіаційні комплекси, які підвищать оперативність та ефективність виконання завдань.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу відомства.

 

Новина по темі: ЗА КІЛЬКА РОКІВ ЗСУ ТА ДПСУ ОТРИМАЛИ ПОНАД 60 БПЛА SPECTATOR


Безпілотники допоможуть оперативніше здійснювати картографування та моніторинг, підтримувати на сучасному рівні бази даних картографічної та топографічної інформації. Це дозволить «Укрморкартографії» підтримувати в актуальному стані навігаційні карти, швидко і з максимальною точністю вносити необхідні зміни.

 

190904 Abris 3


«Використання безпілотників у роботі установи – це запит часу, що наближає нас до рівня іноземних колег. Крім того, «Держгідрографія» використовуватиме їх для відновлення судноплавства на річках України. Адже відповідно до розпорядження Президента Володимира Зеленського Закон про внутрішні водні шляхи України має бути прийнятий до 1 листопада 2019 року. Тож безпілотники суттєво полегшать виконання Держгідрографією покладених на неї завдань». – розповів начальник установи Олександр Щипцов.

 

Новина по темі: ПОВІТРЯНІ СИЛИ БУДУТЬ ГОТОВИМИ ДО ЗАСТОСУВАННЯ БПЛА BAYRAKTAR TB2 НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ


Варто додати, що безпілотні авіаційні комплекси FLIRT, що придбала «Держгідрографія», розроблені вітчизняною приватною компанією ABRIS Design Group. Вони призначені для вирішення широкого спектра завдань, що вимагають тривалого маршрутного польоту на висоті 75 – 2000 м. Весь політ виконується в повному автоматичному режимі за заздалегідь заданим маршрутом.

 

190904 Abris 2

 

 

Старт безпілотника здійснюється за допомогою катапультної системи. Посадка – за допомогою парашутної системи або за принципом посадки літака. Також БПЛА мають потужну фотокамеру та 2-частотний GNSS L1/L2 прилад, що дозволить створювати високоточні ортофотоплани місцевості.

 

190904 Abris 1

 

190904 Abris 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues