190904 record5 та 6 вересня компанія “Скаетон” проведе політ на максимальну тривалість польоту безпілотного авіаційного комплексу власної розробки та виробництва Raybird-3.

 

Його військова версія, яка постачається для Збройних Сил України, має назву АCS-3.

 

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на сайт компанії “Скаетон”.

 

У ході одного безперервного польоту безпілотник вагою у 21 кг має перебувати у повітрі 27 годин. Таку тривалість польоту у таких габаритах конструкції БпЛА не демонстрував і не підтверджував жодний світовий виробник безпілотної техніки.

 

Авіаційна виробнича компанія «Скаетон» має намір публічно підтвердити унікальні льотно-технічні можливості свого безпілотного комплексу. За усім процесом від старту до приземлення літака будуть спостерігати представники Національного Реєстру Рекордів України, які і зафіксують підсумковий результат.

 

Публікація по темі: РЕКОРДНИЙ ПОЛІТ УКРАЇНСЬКОГО БЕЗПІЛОТНИКА КОМПАНІЇ «СКАЕТОН»

 

Захід «Політ за рекордом» буде проходити на аеродромі Бородняка за участі керівництва та колективу компанії «Скаетон», представників інших авіаційних компаній, експертів та запрошених гостей.

 

Зліт літака запланований на 9 годину ранку 5 вересня.

 

Приземлення – 6 вересня орієнтовно о 13 годині.

 

Журналісти агенції Defense Express будуть на цьому заході та інформуватимуть наших читачів про перебіг цього польоту.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues