190904 PsZSU 0Делегації США та Великої Британії, а також представники Військово-Морських Сил та Сухопутних військ ЗС України вкотре прибули до Вінниці, щоб поділитися досвідом із питань розробки Стратегії розвитку Повітряних Сил.

 

 


Міжнародна конференція триватиме три дні, повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.


Важливість зустрічі важко переоцінити, адже повністю завершити роботу над створенням Стратегії розвитку виду українські авіатори планують уже наступного року. За основу документа взяли досвід провідних країн світу. Напрацювання робочих матеріалів проводять відповідно до методик і практик НАТО.

 

190904 PsZSU 1


Начальник відділу обробки інформації управління оборонного планування штабу Командування Повітряних Сил ЗС України полковник Олег Білоус зазначив, що підготовка документа – непростий і тривалий процес.


«Ми намагаємося якомога більше консультуватися з іноземними експертами, що мають досвід підготовки стратегічних документів», – зазначив офіцер.

 

Новина по темі: В УКРАЇНІ РОЗРОБЛЕНА Й ЗАТВЕРДЖЕНА НОВА СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ВМСУ ДО 2035 РОКУ


«Стратегія розвитку Повітряних Сил є не обов’язковим, однак украй потрібним документом. Це своєрідний меседж для уряду, Міністерства оборони, оборонного комплексу, наших іноземних партнерів, яким ми говоримо, що хочемо досягти і що нам для цього потрібно», - додав він.


Варто зазначити, що напрацьовані положення майбутнього документа викликали неабияку зацікавленість іноземних колег.

 

190904 PsZSU 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues