1900905 MSPO 0Цього року на 27 Міжнародному салоні оборонної промисловості (MSPO-2019), що проходить у місті Кєльце від «Ліги оборонних підприємств України» беруть участь три приватні підприємства.

 

 

 


Про це повідомляє Defense Express.


Польська MSPO-2019 є одним з трьох найбільших у світі виставкових заходів оборонного виробництва. Цього року у ньому беруть участь понад 600 компаній з усього світу (13 з України).

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ ВИРОБНИКИ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В MSPO-2019


«Ліга» у Кєльце представлена компаніями ТОВ «Доля і Ко.,ЛТД», ТОВ «Інфоком.ЛТД» та інформаційно-консалтинговою компанією «Діфенс Експрес », яка є інформаційним партнером Міжнародної виставки оборонної промисловості MSPO з 2013 року та традиційно, вже шостий рік поспіль, бере участь в салоні саме в цій якості.

 

1900905 MSPO 2


Один з провідних вітчизняних розробників та виробників засобів радіозв’язку та систем захищеного зв’язку ТОВ «Доля і Ко.,ЛТД», представляє на MSPO-2019 програмний комплекс захищених мобільних переговорів SecurePhone.

 

Новина по темі: MSPO-2019: УКРАЇНСЬКИЙ «СКОРПІОН» ПОЇХАВ У ПОЛЬЩУ (ВІДЕО)

 

Варто додати, що ця українська розробка компанії (яка також є офіційним дилером Icom та дистриб'ютором Motorola й Vertex Standard – прим. ДЕ), раніше у цьому році, стала одним із переможців оборонної платформи вітчизняного конкурсу інноваційних проектів «Сікорський Челендж -2019».

 

1900905 MSPO 1


Своєю чергою, зброярі з «Інфоком.ЛТД», як вже раніше повідомляв Defense Express, представили на виставці свою новинку – безпілотну мобільну багатофункціональну платформу «Скорпіон» з туреллю для кулемета та ПТРК.

 

 


Нагадаємо, міжнародна виставка оборонної промисловості MSPO-2019 проходить з 3 по 7 вересня ц.р. у виставковому центрі Targi Kielce (м. Кельце, Польща).

 

Публікація по темі: КРАЇНОЮ-ЛІДЕРОМ ПОЛЬСЬКОЇ ВИСТАВКИ MSPO 2019 БУДЕ США

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues