1900905 MSPOUkr 0Підприємства-учасники Державного концерну «Укроборонпром» представляють сучасні розробки та досягнення оборонно-промислового комплексу на Міжнародній виставці MSPO-2019, яка розпочала свою роботу 3 вересня 2019 року у м. Кельце (Польща).

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: УЧАСНИКИ ЛІГИ ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ ПРЕДСТАВИЛИ УКРАЇНСЬКІ НОВИНКИ ОПК НА MSPO-2019 (ВІДЕО)


Так на об’єднаному стенді концерну свою продукцію презентують ДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч», ДП «Ізюмський приладобудівний завод», ДП «Харківський приладобудівний завод ім. Т. Г. Шевченка», ДП «Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О.О. Морозова», ДП «Завод імені В. О. Малишева» і також приватні компанії.

 

1900905 MSPOUkr 3


Україну також представляють держкомпанії-спецекспортери: ДП «Спеціалізована зовнішньоторговельна фірма «Прогрес», ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт», ДП «Промоборонекспорт», ДК «Укрспецекспорт».

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКІ ВИРОБНИКИ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В MSPO-2019


Серед експонатів – макети ракетних комплексів та ракет «Вільха» та «Нептун», макети радіолокаційних станцій 36Д6М1, 80К6КТ, 90К6Е, мобільного радіолокаційного комплексу охорони периметру «Харза». На стенді також натурні зразки ракетних комплексів «Скіф» та «Корсар» тощо.

 

1900905 MSPOUkr 2


У ході міжнародного форуму заплановано провести низку важливих зустрічей та переговорів щодо посилення співробітництва та розвитку перспективних напрямків співпраці українських та польських зброярів.

 

1900905 MSPOUkr 1


MSPO – щорічна найбільша виставка досягнень оборонної промисловості у Польщі та Центральній Європі. Вона організовується та поводиться під патронатом президента Республіки Польща. Об’єднаний стенд підприємств, що входять до складу ДК «Укроборонпром», на заході розгортається щорічно з 2014 року.. Цьогорічна виставка у Кельце триватиме до 6 вересня.

 

Новина по темі: MSPO-2019: УКРАЇНСЬКИЙ «СКОРПІОН» ПОЇХАВ У ПОЛЬЩУ (ВІДЕО)


Варто нагадати, що традиційно окремий стенд на заході має Інформаційно-консалтингова компанія «Діфенс Експрес», яка є інформаційним партнером Міжнародної виставки оборонної промисловості MSPO з 2013 року.

 

1900905 MSPOUkr 4

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues