190905 Vektor 0У минулому місяці новий учасник «Ліги оборонних підприємств України» – Авіаційна компанія «Вектор» залучила перші інвестиції у проект розробки легкого багатоцільового гелікоптера ВМ-4 «Джміль».

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Ліги.

 

Новина по темі: УЧАСНИКИ ЛІГИ ОБОРОННИХ ПІДПРИЄМСТВ ПРЕДСТАВИЛИ УКРАЇНСЬКІ НОВИНКИ ОПК НА MSPO-2019 (ВІДЕО)

 

Майже одночасно з цим був завершений черговий етап ескізного проектування майбутнього «Джмеля».

 

Новина по темі: «СОФТЕКС-ІНВЕСТ» ПРЕДСТАВИЛА УКРАЇНСЬКИЙ БАГАТОЦІЛЬОВИЙ ВЕРТОЛІТ VV-2 (ВІДЕО)


За словами керівника підприємства Анатолія Козубенка, нині тривають активні підготовчі роботи щодо створення об’ємної моделі ВМ-4В «Кіборг», яка через місяць має постати, у вигляді масштабного концепту, представити який планується у жовтні, під час щорічної виставки «Зброя і безпека».

 

190905 Vektor 1


Нагадаємо, що ТОВ «Авіаційна компанія «Вектор» працює над створенням сучасного 4-місного двомоторного легкого багатоцільового гелікоптера ВМ-4 «Джміль».

 

Новина по темі: УКРАЇНСЬКА КОМПАНІЯ «АЕРОКОПТЕР» ВИГОТОВИЛА ВЖЕ ПОНАД СТО ГЕЛІКОПТЕРІВ (ВІДЕО)


Родзинкою проекту є те, що на відміну від практично всіх існуючих нині серійних легких гелікоптерів, які мають силові установки з одним двигуном, розробники «Джмеля» пропонують двомоторний варіант машини.

 

190905 Vektor 2


Очевидно, що одномоторні гелікоптери цього класу, за умовами безпеки польоту над територіями з обмеженими можливостями для посадки на авторотації (гірські та лісові масиви, морська акваторія та мегаполіси) можуть бути застосовані для виконання транспортних та інших завдань з певною часткою ризику на випадок відмови двигуна.

 

Новина по темі: АТ «МОТОР-СІЧ» ПРЕЗЕНТУВАЛО МОДЕРНІЗОВАНИЙ ГЕЛІКОПТЕР МІ-8МСБ ЗІ «СКЛЯНОЮ КАБІНОЮ»


Застосування гелікоптера ВМ-4 «Джміль» дозволило б зняти ці обмеження і забезпечити в подібних умовах безаварійне виконання транспортних чи інших завдань – в разі відмови одного з двигунів, гелікоптер зможе продовжувати керований політ з повним навантаженням до безпечного приземлення.

 

190905 Vektor 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues