190911 Tehimpeks 0У вівторок, 10 вересня ц.р., делегація Київської асоціації військових аташе (КАВА) у складі 19 дипломатів з різних країн Світу відвідала українську приватну оборонну компанію ТОВ «Науково-виробнича компанія «ТЕХІМПЕКС».

 

 

 Про це повідомляє Defense Express.

 

Візит був організований Департаментом воєнної політики, стратегічного планування та міжнародного співробітництва Міністерства оборони України.

 

190911 Tehimpeks 1


На початку зустрічі делегації КАВА з керівництвом ТОВ «НВК «ТЕХІМПЕКС», що пройшла у конференц-залі підприємства, представники компанії розповіли дипломатам про напрямки її діяльності, продукцію та послуги та перспктиви розвитку. Після цього члени делегації відвідали цехи підприємства та ознайомились зі зразками техніки виробництва компанії та виробничими процесами.

 

190911 Tehimpeks 4

 

Також військовим дипломатам було продемонстровано військову техніку, яку розробляє, модернізує та ремонтує підприємство. Серед представлених машин: БТР-80Т, БТР-70Т з бойовим модулем БМ-23-2,  БТР-60Т, БМП-1 з бойовим модулем «Спис», БМП-1, Легкий Тактичний Автомобіль (ЛТА), БРЕМ-Ч, БРДМ-2Т з перфорованим захистом "Антиснайпер", БРДМ-2Т та інші.

 

190911 Tehimpeks 2


За словами генерального директора ТОВ «НВК «Техімпекс» Володимира Калини, даний візит є дуже важливим для подальшого розвитку компанії та розширення її діяльності на зовнішньому ринку. Також він зазначив, що цей візит військових аташе на одне з провідних приватних оборонних підпниємств України сприятиме розширенню та інтенсифікації військово-технічного співробітництва України з країнами-партнерами. В подальшому на підприємстві планують продовжити практику організації подібних зустрічей для налагодження ефективної співпраці з представниками іноземних країн. 

 

190911 Tehimpeks 7

 Президент Київської асоціації військових аташе (КАВА), Аташе з питань оборони Посольства Італії в Україні полковник Рікардо Крістоні та Генеральний директор ТОВ «НВК «Техімпекс» Володимир Калина

 

Відповідаючи на запитання кореспондента Defense Express стосовно його оцінки ролі приватних оборонних підприємств в Україні, президент Київської асоціації військових аташе (КАВА), Аташе з питань оборони Посольства Італії в Україні полковник Ріккардо Крістоні відзначив, що цей сектор оборонні промисловості України останнім часом дуже динамічно розвивається.

 

190911 Tehimpeks 3


«З того часу, як два роки тому я вперше відвідав виставку тут (Міжнародну спеціалізовану виставку «Зброя та Безпека» - прим. ДЕ) з технологічної точки зору я побачив зростання. Вони (приватні компанії) хочуть конкурувати з іноземними компаніями. Вони знають, що на цьому ринку є великі виклики й вони удосконалюються, вони спрямовані на те щоб зробити це. І результат виглядає дуже хорошим» - відзначив Ріккардо Крістоні.

 

 

Також, говорячи про місце України в європейській безпеці, полковник Крістоні наголосив: «Тут багато робиться для того, щоб впровадити стандарти НАТО в багатьох сферах (наприклад в підготовці військ, в адаптації бойової техніки) і я бачив багато підтверджень цьому. Я впевнений, що вони (представники українського безпекового середовища) на вірному шляху до того, щоб стати частиною європейської системи безпеки та оборони. Я дуже позитивно оцінюю такі перспективи».

 

190911 Tehimpeks 5


Довідка Defense Express:


ТОВ «Науково-виробнича компанія «ТЕХІМПЕКС» - приватна оборонна компанія, заснована в 2003 році. Компанія є виконавцем Державного Оборонного Замовлення, здійснивши за останні 4 роки для потреб Міністерства оборони України, Національної гвардії України, МВС України, ДПС України та інших силових структур капітальні та поточні ремонти понад 200 одиниць бронетанкової та автомобільної техніки та агрегатів до неї.


З 2017 року ТОВ «НВК «Техімпекс» є членом Ліги оборонних підприємств України (неурядове об’єднання українських підприємств і організацій, які є виробниками/розробниками продукції оборонного та подвійного призначення).


Як раніше повідомляв Defense Express, НВК «Техімпекс» поставить ДПСУ радіолокаційні комплекси висвітлення надводної обстановки (відео).

 

 

190911 Tehimpeks 6

 

Новини по темі: 

 

НВК «ТЕХІМПЕКС» ПОСТАВИТЬ ДПСУ РАДІОЛОКАЦІЙНІ КОМПЛЕКСИ ВИСВІТЛЕННЯ НАДВОДНОЇ ОБСТАНОВКИ (ВІДЕО)

БОЙОВИЙ МОДУЛЬ «СПИС» ВІД «ТЕХІМПЕКС» СУТТЄВО ПІДСИЛИТЬ «БРОНЮ»

ПОЛЬСЬКІ ВІЙСЬКОВІ ДИПЛОМАТИ ОЗНАЙОМИЛИСЬ З ВИРОБНИЧОЮ БАЗОЮ «НВК «ТЕХІМПЕКС» - ФОТОРЕПОРТАЖ

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues