190910 Taira 0ДП СЗТФ «ПРОГРЕС», що входить до складу ДК «Укроборонпром», представило мобільний комплекс спостереження і збору інформації «Тайра» (Tayra) на шасі «Дозор-Б».

 

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Армія Inform.

 

Публікація по темі: “ХАРЗА”: ПОБАЧИТЬ ВСЕ


Варто відзначити, що вперше, новий вітчизняний модульний, мобільний комплекс денного та нічного спостереження і військової розвідки був представлений під час Міжнародної оборонної виставки та конференції IDEX-2019, що проходила з 17 по 21 лютого ц.р. в ОАЕ.

 

190910 Taira 2

Комплекси «Тайра» та «Харза» на виставці IDEX-2019 в ОАЕ. Лютий 2019 року


Своєю чергою, повторна презентація «Тайри» відбулася на Міжнародній виставці оборонної промисловості MSPO-2019, що з 03 по 07 вересня ц.р. проходила у виставковому центрі Targi Kielce (м. Кельце, Польща).

 

Новина по темі: «УКРОБОРОНПРОМ» ПРЕДСТАВЛЯЄ СУЧАСНІ РОЗРОБКИ УКРАЇНСЬКОГО ОПК НА МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ MSPO-2019 (ФОТО)


Наголошується, що новий український мобільний комплекс спостереження і збору інформації здатний працювати в труднопрохідній місцевості та виконувати розвідуватильно-спостережні місії при будь-яких погодних умовах.

 

190910 Taira 1

Комплекси «Тайра» та «Харза» на виставці MSPO-2019 в Польщі. Вересень 2019 року


У версії на шасі «Дозор-Б», яку запропонувало ДП СЗТФ «ПРОГРЕС», окрім власне комплексу встановлений бойовий модуль та система постановки димової завіси. Вона також оснащена системами кондиціонування та очищення повітря, автоматичного пожежогасіння й супутниковою навігаційною апаратурою CH-4215, яка встановлюється на БТР-3, БТР-4, «Барс-8» та іншу техніку. Базове броньоване шасі забезпечує розміщення обладнання та екіпажу з чотирьох осіб. Швидкість руху до 120 км/год, а запас ходу – 800 км.

 

 

Варто додати, що новітній комплекс був показаний разом з раніше представленою ДП СЗТФ «ПРОГРЕС» (презентація відбулась на виставці «Зброя та Безпека-2018» - прим. ДЕ) мобільною радіолокаційною станцією охорони периметру «Харза», що призначена для забезпечення захисту стратегічних об‘єктів від нападу диверсійних груп та безпілотників.

 

Новина по темі: IDEX-2019: НАШОГО ЦВІТУ ПО ВСЬОМУ СВІТУ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues