190913 RafaelКомпанія Aeronautics, придбана Rafael, має портфоліо, в якому беруть участь 50 країн та низка різних БПЛА

 

Оборонна компанія Rafael Advanced Defense Systems придбала виробника безпілотників Aeronautics Limited за $240 млн. Про це повідомляє Defense Express із посиланням на Defense News. Відповідно до угоди, Rafael матиме 50-відсотковий пакет акцій у галузі аеронавтики разом з бізнесменом Авіхай Столеро.

 

«Ми маємо сильне почуття та розуміння того, що світ змінюється та вимагає оперативних вимог до безпілотних транспортних засобів», – прокоментував цю подію Ювал Міллер, виконавчий віцепрезидент підрозділів повітряних систем та систем C4I у Rafael.

 

Компанія Rafael, відома своєю системою протиповітряної оборони «Залізний купол», системою активного захисту Trophy, а також досягненнями у розвитку штучного інтелекту, вбачає перевагу в додаванні безпілотних систем до своєї глобальної стратегії. Компанія Aeronautics, придбана Rafael, має портфоліо, в якому беруть участь 50 країн та низка різних БПЛА. З усім тим, у Rafael є багато внутрішніх можливостей, такі як датчики, системи та боєприпаси, які можуть бути поєднані з різними видами безпілотників. Зокрема, значний потенціал представники компанії вбачають у безпілотниках Orbiter, які використовуються для розвідки, спостереження, отримання цілей та розвідувальних місій.

 

Новина по темі: RAYTHEON ПРЕДСТАВИВ НОВУ ГІПЕРЗВУКОВУ РАКЕТУ

 

«Безпілотні платформи стають надійними та витривалішими. Ринок росте та в недалекому майбутньому налічуватиме мільярди доларів щорічних витрат разом з посиленням спроможностей та подальшою мініатюризацією БпЛА. З цим ми вирішили шукати партнера – ним виявилася компанія Aeronautics з низкою клієнтів та розробками, які є одними з найкращих у світі. Поєднання наших можливостей має стати прогресом для обох компаній. Зокрема, йдеться про вбудовану вдосконалену обробку зображень, а також систем штучного інтелекту, які сьогодні можуть бути цілком доступні для невеликих та легких безпілотників», – пояснює Міллер.

 

Як переконує представник Rafael, наразі потужні дрони невеликих розмірів будуть розвиватися все активніше, разом з комбінуванням низки датчиків та мереж, що робить їх більш привабливими для клієнтів.

 

Разом з тим, у компанії поки що не повідомляють, що Rafael буде робити з баражуючими боєприпасами, такими як Orbiter 1K.

 

ПАРТНЕРСЬКИЙ МАТЕРІАЛ 

Лого Эвереста Матеріали тематики “Сучасні технології” створюються за підтримки компанії “Еверест”, що займається розробкою та впровадженням передових інформаційних технологій, продуктів та сервісів для потреб корпоративного ринку та силових структур України.

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues