190913 Mi8MSB 0У морській авіаційній бригаді Військово-Морських Сил ЗСУ відбулися польоти на гелікоптерах Ка-27, Ка-226, а також на модернізованому Мі-8МСБ-В, який бригада нещодавно отримала на озброєння.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на Армія Inform.


Наразі льотний склад виконує польоти задля отримання допуску до пілотування цим гелікоптером, підготовка проводиться вдень та вночі. Льотний склад виконує польоти на різних висотах, тренується виконувати завдання з транспортування вантажів, бойової техніки, особового складу. Окрім цього, відпрацьовують питання повітряної розвідки та пілотування під час різних нештатних ситуацій, наприклад польоти з імітацією посадки на одному двигуні тощо.

 

Новина по темі: АТ «МОТОР СІЧ» ОТРИМАЛО КОНТРАКТИ НА НОВІ ВЕРТОЛЬОТИ МІ-2МСБ ТА МІ-8МСБ-В


«Вертоліт Мі-8 ми отримали нещодавно. Він здатний виконувати різні завдання — транспортні, бойові. На гелікоптері встановлені теплові відбивачі, які розсіюють теплове випромінювання, що знижує можливість ураження ракетами з тепловими головками самонаведення», — розповів льотчик-штурман вертолітної ланки льотної ескадрильї лейтенант Ігор Дейнека.

 

190913 Mi8MSB 1


Зі свого боку бортовий технік гелікоптеру МІ-8МСБ-В старший лейтенант Максим Білий зауважив, що модернізований гелікоптер хоч схожий за своїми льотно-технічними характеристиками з М-14, але відмінності у них є. На модернізованому гелікоптері Мі-8МСБ-В встановлений новий двигун ТВ3-117ВМА-СБМ1В виробництва «Мотор-Січ» замість ТВ2-117. Це дало змогу поліпшити його характеристики, наприклад витрата палива знижена.

 

Новина по темі: ПРОВЕДЕНІ УСПІШНІ ВИПРОБУВАННЯ УКРАЇНСЬКОГО ПТРК «БАР’ЄР-В» З ГЕЛІКОПТЕРА МІ-8МСБ-В


«Наприклад, зона термопару перенесена в зону більш низьких температур, камера згорання виконана з більш жаростійкого покриття, що подовжує строк служби двигуна. Вистачає особливостей і з обслуговуванням. Новий тип техніки, до якого потрібно трошки звикнути. Ми всі дуже раді, що нам дають нову техніку. Чекаємо наразі на ще один такий самий гвинтокрил», — додав старший лейтенант Максим Білий.

 

Новина по темі: «МОТОР СІЧ» РОЗРОБЛЯЄ ВІТЧИЗНЯНИЙ ГЕЛІКОПТЕР ЗДАТНИЙ ПІДНІМАТИ 16 ТОНН (ВІДЕО)

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues