190916 VMS 0Українські військові моряки зі складу екіпажів патрульних катерів «Слов’янськ» і «Старобільськ» класу «Island» завершили 10-тижневий курс навчання на базі Берегової охорони США в місті Балтімор.

 

Як інформує Defense Express, про це повідомляє Армія Інформ.


У церемонії випуску моряків брали участь командувач Військово-Морських Сил ЗС України адмірал Ігор Воронченко та Посол України в США Валерій Чалий з дипломатами Посольства. Вони подякували керівництву Берегової охорони США за проведення інтенсивного курсу підготовки та наданий українським військовим досвід для покращення спроможностей ВМС ЗС України з морської безпеки.


Новина по темі: ДП «ДПЦК» РОЗРОБЛЯЄ МОДЕРНІЗАЦІЮ ПАТРУЛЬНИХ КАТЕРІВ ISLAND


Під час курсу українські екіпажі виходили на катерах безпосередньо в море, перевіряли їх маневрені та швидкісні можливості, навчались самостійно експлуатувати головні двигуни, дизель-генератори та допоміжні системи. Крім цього, наші моряки засвоїли особливості роботи засобів навігації та зв’язку, а також відпрацювали елементи з боротьби за живучість.


Передбачається, що катери типу «Айленд» будуть виконувати завдання з ведення спостереження за морською обстановкою, патрулювання визначених ділянок моря, охорони портів, рейдів, пунктів базування флоту, морських шляхів, об’єктів морської інфраструктури а також вестимуть протимінні дії.

 

190916 VMS 1


Як раніше повідомляв Defense Express, екіпажі катерів типу Island продовжують навчання на базі берегової охорони США.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues