190918 MO 0Міністр оборони України Андрій Загороднюк провів зустріч з новопризначеним Надзвичайним та Повноважним Послом Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні пані Меліндою Сіммонс.

 

Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт Міністерства оборони України.


Глава оборонного відомства привітав Мелінду Сіммонс з початком дипломатичної місії в Україні та наголосив на необхідності подальшого ведення дружніх відносин між країнами, зокрема, в оборонній сфері.


«Радий вітати Вас в Міністерстві оборони України! Велика Британія надає допомогу Україні та зокрема, Міністерству оборони України з перших днів російської агресії. Висловлюємо вдячність та глибоко цінуємо підтримку з боку наших партнерів», — зазначив Міністр оборони України.


Новина по темі: СТАРТУВАЛИ МАСШТАБНІ УКРАЇНСЬКО-АМЕРИКАНСЬКІ НАВЧАННЯ RAPID TRIDENT-2019


Загороднюк зауважив на важливості розширення подальшого співробітництва між оборонними відомствами двох країн, створенні нових і удосконаленні існуючих напрямків співробітництва в оборонній сфері.


У ході зустрічі Міністр висловив чітку позицію щодо незмінності євроатлантичного курсу України та наголосив на основних пріоритетах діяльності Міністерства оборони України на найближчий час.


Своєю чергою, Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні пані Мелінда Сіммонс привітала Міністра оборони з призначенням на посаду та запевнила у незмінності курсу Уряду Великої Британії у підтримці України в політичній, оборонній та інших сферах.


Як раніше повідомляв Defense Express, командувач сил спецоперацій США пообіцяв підтримку українським ССО.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues