190918 UOB 0Експорт озброєння та військової техніки у найближчі роки необхідно збільшити вп’ятеро – до $2 млрд, а найбільші перспективи український оборонно-промисловий комплекс має на ринках Південно-Східної Азії, Латинської Америки та Африки.


Як інформує Defense Express, з посиланням на Армія Інформ, про це заявив гендиректор ДК «Укроборонпром» Айварас Абромавичус.


«Загалом у нас є дуже достойна продукція. Але наш експорт озброєнь все-таки перебуває на досить низькому рівні – це приблизно $400 млн. Наша мета до 2025 року збільшити український експорт озброєнь до $2 млрд», – заявив очільник Укроборонпрому в інтерв’ю The Page.


Новина по темі: БОРГИ ПО ЗАРПЛАТІ В «УКРОБОРОНПРОМІ» СТАНОВЛЯТЬ ПОНАД 400 МЛН ГРИВЕНЬ


«Найбільші покупці озброєння у світі – це країни Близького Сходу і країни Південно-Східної Азії. Найбільший імпортер – Індія, це 12% усього імпорту озброєння. І 60% цього імпорту – це Росія. Якщо у нас декілька десятків людей працюють з індійським ринком, то у них декілька тисяч людей працюють з цим перспективним ринком. Але ми не здаємося. Тому будемо працювати за всіма напрямками», – додав він.


Абромавичус зазначив, що перспективними є ринки Африки та Латинської Америки, що підтверджується нещодавньою домовленістю про поставку Ан-178 в Перу.


«У нас є якісні спецекпортери зі знаннями місцевих традицій, місцевих мов, із тісними зв’язками. Будемо використовувати їхні напрацювання», – розповів Гендиректор «Укроборонпрому».


Крім того, він наголосив на необхідності чіткої координації роботи спецекспортерів та підприємств-виробників продукції, гарантуванні добросовісного партнерства.


Як раніше повідомляв Defense Express, Данилюк розповів про реформу Укроборонпрому.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues