190918 Korvet 0Добудову головного корабля класу «Корвет» за проєктом 58250 заплановано до кінця 2023 року.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.


Згідно з повідомленням Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України, за дорученням Президента України Володимира Зеленського наразі ведеться робота щодо поновлення Державної цільової оборонної програми будівництва кораблів класу «Корвет» за проєктом 58250.

 

Новина по темі: ВІДНОВЛЕННЯ ВИРОБНИЦТВА КОРВЕТІВ ДАСТЬ РОБОТУ БЛИЗЬКО 10 ТИСЯЧАМ ПРАЦІВНИКІВ УКРАЇНСЬКОГО ОПК


Вже вироблено орієнтовний графік відновлення проєктних та будівельних робіт програми, яким передбачено добудову головного корабля до кінця 2023 року вартістю 7,7 млрд грн. Вартість і строки наступних трьох кораблів буде визначено за результатами будівництва першого корабля.

 

Новина по темі: ВИРОБНИЦТВО УКРАЇНСЬКИХ КОРВЕТІВ ПЛАНУЮТЬ ПЕРЕНЕСТИ НА «МИКОЛАЇВСЬКИЙ СУДНОБУДІВНИЙ ЗАВОД»


Нагадаємо, 18 липня ц.р., під час відвідування ДП «Миколаївський суднобудівний завод» Президентом України Володимиром Зеленським, міністр оборони України Степан Полторак запропонував йому добудувати перший український корвет «Володимир Великий» проєкту 58250 на потужностях державного підприємства. Наразі недобудований корпус корвету (готовність корпусу - 80%, а корабля в цілому - 32%) знаходиться на приватному Чорноморському суднобудівному заводі.

 

Новина по темі: ІНОЗЕМНИЙ ПАРТНЕР ХОЧЕ ЗАКУПИТИ ЗНАЧНУ КІЛЬКІСТЬ УКРАЇНСЬКИХ КОРВЕТІВ - ЕКСПЕРТ


На думку українських експертів в галузі суднобудування, відновлення виробництва чотирьох необхідних ВМСУ кораблів за програмою «Корвет» дозволить залучити до роботи близько 10 тисяч працівників у різних галузях оборонки та забезпечить цих працівників роботою на 8-9 років.

 

Публікація по темі: ЯК УКРАЇНА ЗБИРАЄТЬСЯ РЕАНІМУВАТИ ПРОЄКТ «КОРВЕТ»

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues