190919 BTR3DA 0На початку цього місяця в районі проведення ООС воїни-десантники 46 ОДШБр відпрацювали вогневі завдання на новітніх БТР-3ДА.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу бригади.


Примітним є той факт, що всі нові машини виготовлені на Київському бронетанковому заводі на навчаннях були оснащені навісними антикумулятивними екранами однакової конструкції. Що говорить про врахування досвіду бойових дій 2014-2015 років на Донбасі.

 

190919 BTR3DA 1


Нагадаємо, на початку війни з агресором бойові машини ЗСУ не мали додаткового захисту, що призводило до великої потенційної загрози бути легко ураженими практично будь-яким переносним протитанковим засобом. Особливо небезпечним таке озброєння було для легких бронемашин, які не мають ні товстої броні, ні елементів ДЗ, що робить для них постріл навіть з простого РПГ-7 смертельно небезпечним.

 

Новина по темі: НОВІ БТР-3ДА 95 ОДШБР ФОРСУВАЛИ ВОДНІ ПЕРЕШКОДИ (ФОТО)


Частково захистити від такої зброї БТРи ЗСУ могли спеціальні навесні екрани (за деякими розрахунками вони можуть «збивати» до 40-60% влучань з РПГ). Однак, оскільки досвіду їх виробництва на підприємствах вітчизняного ОПК не було, то бронемашини найчастіше захищали власноруч самі бійці або за допомогою волонтерів.

 

190919 BTR3DA 2


Подібні саморобні екрани далеко не завжди давали справжній захист. Крім того, велике розмаїття конструкцій робило вкрай важким ремонт цих виробів та заміну пошкоджених елементів.

 

Новина по темі: «КИЇВСЬКИЙ БРОНЕТАНКОВИЙ ЗАВОД» ВИГОТОВИВ ПЕРШИЙ КОРПУС БТР-3ДА ВЛАСНОГО ВИРОБНИЦТВА


Судячи з фотозвіту бригади, їхні машини мають стандартизовані конструкції. Однак в повідомленні не вказується, хто саме є розробником та виробником цих елементів.

 

190919 BTR3DA 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues