190923 RNBO 0Заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Кривонос та Генеральний директор ДК «Укроборонпром» відвідали Стамбул з робочим візитом, де зустрілись із керівництвом підприємства «BAYKAR» та високопосадовцям Турецької Республіки.


Про це повідомляє Defense Express, з посиланням на офіційний сайт РНБО України.


«Проведено зустріч з керівництвом підприємства BAYKAR щодо поглиблення та розширення співробітництва між Україною та Туреччиною, - сказав Кривонос і додав, що сьогодні (21 вересня) важлива презентація нашого АН-178 та продовження переговорного процесу».


Новина по темі: В АН-178 ВЖЕ ЗАЦІКАВЛЕНІ БІЛЬШ ЯК 10 КРАЇН – КРИВОНОС


Також, заступник Секретаря РНБО України та Генеральний директор ДК «Укроборонпром» Айварас Абромавичус зустрілись з Головою Державного агентства з питань оборонної промисловості Турецької Республіки Ісмаілом Деміром та Міністром промисловості та технологій Туреччини Мусіафом Варанком. На зустрічі було обговорено стан та перспективи двостороннього стратегічного співробітництва в сфері ОПК.


Кривонос високо оцінив організований керівництвом турецького ОПК захід «TEKNOFEST 2019».


«На території старого аеропорту імені Ататюрка в Стамбулі виставка - молодь, школярі у вигляді квесту, лекцій та пригод знайомляться з оборонною промисловістю країни та її виробами. Туреччина активно багато вкладає саме в молодь, а це майбутні кадри та рушійна сила економіки Туреччини», - зазначив він, і зауважив, що такий підхід варто впровадити в Україні.

 

190923 RNBO 1


Як раніше повідомляв Defense Express, заступник секретаря РНБО Сергй Кривонос провів важливі зустрічі під час MSPO-2019 в Польщі.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues