190924 Importozamichennya 0Новий Уряд України категорично проти будь-яких закупівель російських запчастин для техніки ЗСУ.

 

 


Про це в, інтерв’ю «BBC News Україна», розповів новий міністр оборони України Андрій Загороднюк, повідомляє Defense Express.


Відповідаючи на запитання журналіста щодо постачань російських запчастин для української армії де є багато техніки яка їх потребує, міністр відповів: «Уряд категорично проти закупівлі чого-небудь в Росії».

 

Новина по темі: РОЗВИТОК «МОСКІТНОГО» ФЛОТУ Є АКТУЛЬНОЮ ТЕМОЮ ДЛЯ МІНІСТЕРСТВА ОБОРОНИ


«Наскільки я знаю, ми нічого не плануємо закуповувати. Аудит контрактів ще триває, але ми категорично проти таких рішень, адже тут навіть пояснювати не треба», - додав він.

 

Розв'язувати проблему дефіцитних запчастин, за словами Андрія Загороднюка, планується «шляхом імпортозаміщення».


«Імпортозаміщення в багатьох випадках набагато технічно легший процес, ніж може здаватися. Тому у нас була перша з «Укроборонпромом» зустріч, де начальник Генштабу висловив свою думку, я її підтримав, щоб навіть не планували ніяких таких рішень. Нехай терміново, прямо зараз, працюють над імпортозаміщенням», - відзначив міністр оборони.

 

Публікація по темі: ПЕРШЕ ЕКСКЛЮЗИВНЕ ІНТЕРВ’Ю МІНІСТРА ОБОРОНИ АНДРІЯ ЗАГОРОДНЮКА. ВІДЕО

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues