190925 RLS90k6e 0Казенне підприємство «Науково-Виробничий Комплекс «Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром», вперше виставить на Міжнародній виставці «Зброя та Безпека-2019» вітчизняний мобільний 3D радіолокатор.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу Концерну.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ГОТУЄТЬСЯ ЗАПУСТИТИ У ВИРОБНИЦТВО КОНТРБАТАРЕЙНІ РАДАРИ «ЗООПАРК-3» (ФОТО, ВІДЕО)


90К6Е - це мобільний радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем. Радіолокатор розроблений для визначення та передачі точних цілевказівок військовим підрозділам протиповітряної оборони. Він здатен виявляти точне положення цілей на відстані до 500 км та може одночасно супроводжувати понад 300 об'єктів у повітрі, що летять на всіх висотах.

 

Новина по темі: «ІСКРА» РАЗОМ З ЗАКОРДОННОЮ КОМПАНІЄЮ СТВОРЯТЬ НОВУ БАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНУ КОНТРБАТАРЕЙНУ РЛС


Радіолокаційний комплекс може робити 12 обертів за хвилину, що дозволяє йому видавати оновлені дані кожні 5 секунд, а велика зона огляду дозволяє виявляти тактичні та оперативно-тактичні ракети.

 

190925 RLS90k6e 1


Зазначається, що загалом ДК «Укроборонпром» в рамках виставки «Зброя та Безпека-2019» представить понад 120 зразків військової техніки українського виробництва.


Нагадаємо, Міжнародна спеціалізована виставка засобів захисту, озброєння, військової та спеціальної техніки, технологій і товарів подвійного використання «Зброя та безпека-2019», генеральним інформаційним партнером якої вкотре є Інформаційно-консалтингова компанія Defense Express, триватиме з 8 по 11 жовтня ц.р.у МВЦ (м. Київ, Броварський проспект, 15).

 

Новина по темі: "ІСКРА" СТАЛА КЛЮЧОВИМ ПІДПРИЄМСТВОМ КЛАСТЕРУ РАДІОЛОКАЦІЇ, ЗВ‘ЯЗКУ ТА РЕБ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues