190925 KrAZ 0ПрАТ «АвтоКрАЗ» продовжує постачати КП «НВК «Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром», шасі різних модифікацій для монтажу радіолокаційних комплексів та станцій РЕБ.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на прес-службу «АвтоКрАЗ».

 

Новина по темі: НОВА КОНТРБАТАРЕЙНА РЛС 1Л221Е БУДЕ БАЗУВАТИСЯ НА ШАСІ КРАЗ-7634НЕ 8Х8


«Казенне підприємство «Науково-Виробничий Комплекс «Іскра», що є провідним розробником і виробником наземної радіолокаційної техніки оборонного комплексу України використовує шасі, напівпричепи-шасі, причепи-шасі для виготовлення продукції спеціального призначення від ПрАТ «АвтоКрАЗ», - наголосили у прес-службі.

 

Новина по темі: НВК «ІСКРА» ПРОДЕМОНСТРУЄ НА «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА-2019» НОВІТНЮ 3D РЛС

 

Зокрема, двовісний напівпричіп КрАЗ-H251H2 вантажопідйомністю 18 т або двовісний причіп-шасі КрАЗ-А181Н2 вантажопідйомністю 13 т використовують для монтажу та транспортування всіма видами доріг радіолокаційного комплексу 1Л220УК, що призначений для визначення координат позицій стріляючих мінометів та артилерії різних калібрів, стартових позицій ракет за одним пострілом (пуском); коригування роботи артилерії дружніх підрозділів; видачі цілевказівок на автоматичну систему управління вогнем.

 

190925 KrAZ 1


Він експлуатується в складі автопоїзда з автомобілем-тягачем КрАЗ (машина антенно-апаратна) та машини керування на базі автомобільного шасі КрАЗ-6322 колісної формули 6×6, що використовується для монтажу установок спеціального призначення, в тому числі військового устаткування. Може експлуатуватися всіма видами доріг і бездоріжжям. Переваги радіолокаційного комплексу 1Л220УК — висока мобільність, функціонування за будь-якої погоди, експлуатація в умовах інтенсивної радіопротидії, можливість роботи у складі однієї машини апаратної.

 

Новина по темі: УКРАЇНА ГОТУЄТЬСЯ ЗАПУСТИТИ У ВИРОБНИЦТВО КОНТРБАТАРЕЙНІ РАДАРИ «ЗООПАРК-3» (ФОТО, ВІДЕО)


Своєю чергою, автомобільне шасі КрАЗ-6322 використовують у НВК «Іскра» ще як базу для транспортних одиниць комплексу «Мандат-B1E R-330UM», що призначений для виявлення та радіоподавлення короткохвильових і ультракороткохвильових ліній зв’язку з фіксованими робочими частотами та ліній з програмною перебудовою робочої частоти прицільними за частотою і часом, а також — автоматизованої станції перешкод R-330TRC.

 

190925 KrAZ 2

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues