190926 Grom 0За 6 років роботи над новим оперативно-тактичним комплексом українські фахівці з ДП НВО ПХЗ та КБ «Південне» зібрали для нього щонайменше 12 ракетних двигунів.

 

 


Наразі ОТРК «Грім/Сапсан» готовий до льотних випробувань, повідомляє Defense Express з посиланням на інформацію оприлюднену в відео, що було випущене на честь 90-річного ювілею ДП «НВО «Павлоградський хімічний завод».

 

Новина по темі: САУДІВСЬКА АРАВІЯ ГОТУЄТЬСЯ ВИПРОБУВАТИ ОТРК «ГРІМ-2»


«На початок 2013 року почалася активна робота з відтворення оперативно-тактичного комплексу в Україні в рамках проекту «Сапсан», - відзначають у відео.

 


При цьому, тодішнє керівництво України, в особі міністра оборони Лебедєва, офіційно відмовилося від державної підтримки робіт по даному комплексу.

 

Новина по темі: ПАВЛОГРАДСЬКИЙ ХІМІЧНИЙ ЗАВОД МАСОВО ВІДНОВЛЮЄ СТАРІ РЕАКТИВНІ СНАРЯДИ ДЛЯ РСЗВ «СМЕРЧ» ТА ВИГОТОВЛЯЄ НОВЕ ПАЛИВО ДЛЯ «ВІЛЬХИ»


ДП НВО ПХЗ в кооперації з КБ «Південне» продовжили роботи по комплексу самостійно, за свій рахунок та без фінансування з боку держави.

 

190926 Grom 1

Випробування двигуна для ОТРК «Грім-2»


«Надалі, в рамках розвитку програми створення оперативно-тактичних комплексів були запущені 19 нових технологічних ліній, навчений персонал, зібрані перші 12 двигунів для проведення всього комплексу випробувань, як заводом, так і всіма підприємствами-партнерами по кооперації», - повідомляють представники прес-служби заводу.

 

190926 Grom 4

Радіолокаційна головка самонаведення (ГСН) 3-х мм діапазону хвиль та Комплексована ГСН (радіолокаційна + оптична) для ОТРК «Сапсан» від ТОВ «САТС» на виставці «Зброя та Безпека-2018»


«Сьогодні багатофункціональний високоточний оперативно-тактичний комплекс «Грім» з дальністю стрільби до 300 км в експортному варіанті та до 500 км для Збройних сил України, з перспективою нарощування (дальності) до 1,5 тис. км, готовий до льотних випробувань, навчання військових та реалізації державного оборонного замовлення», - наголошують у своєму фільмі представники ДП НВО ПХЗ.

 

Публікація по темі: ПОЧЕМУ УКРАИНСКИЙ ОПЕРАТИВНО-ТАКТИЧЕСКИЙ КОМПЛЕКС «САПСАН» БУДЕТ КРУЧЕ РОССИЙСКОГО «ИСКАНДЕРА»


Нагадаємо, перші випробування створеного Україною в рамках ВТС із Саудівською Аравією нового оперативно-тактичного ракетного комплексу «Грім-2» дальністю до 300 км, заплановані на осінь 2019 ріку. Надходження на озброєння (експортного варіанту для Саудівської Аравії -прим. ДЕ) очікується з 2022 року.

 

190926 Grom 3

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues