190927 rizka 0На ДП «АНТОНОВ» використовують нові технології, що дозволить вирішити питання усунення залежності при виробництві літаків від постачання комплектуючих з РФ. На підприємстві впроваджено верстат гідроабразивної різки IDROLINE, який поставлений компанією CMS (Італія).

 

Включення верстату IDROLINE в технологічний ланцюг виробництва дозволяє налагодити виробництво вузлів літака, що раніше поставлялись з РФ в рамках кооперації. Зокрема, це стосується виготовлення системи механізації крила, що включає систему гідравлічного керування закрилками, предкрилками та елеронами.

 

Зокрема, для ДП «АНТОНОВ» важливо було освоїти виробництво цієї системи в максимально короткий термін. Для цього було необхідно організувати весь цикл виробництва, від обробки заготовки до отримання кінцевих деталей. Також треба було ефективно використовувати матеріал заготовки, тому що деталі системи виготовляються з титанової поковки.

 

190927 rizka

Фото. Система гідроабразивної різки IDROLINE під час обробки титану, на ДП “Антонов”

 

Тому для виконання цієї операції було вирішено застосувати верстат гідро-абразивної різки виробництва компанії CMS (Італія). На ДП «АНТОНОВ» верстат гідроабразивної різки IDROLINE виконує велику кількість різноманітних операцій. Але найскладніше завдання, це викройка заготовки з титанової поковки товщиною 220 мм.

 

Дуже важливим аспектом є те, що ця технологія не використовує полум'я і високі температури, на відміну від термічного різання, тому маємо можливість різання нержавіючої сталі або інших плівкових матеріалів, навіть тонкого листа товщиною в міліметри, без руйнування або деформації.

 

 Нова система гідро-абразивної різки CMS Idroline S

 

IDROLINE, працюючи в середньому по дев'ять годин на день, дозволяє значно заощадити час. Економія часу на виробництво готової деталі становить в середньому 30-50%.

 

Водорізання дозволяє здійснити всі необхідні операції по розкрою, тим самим уникнути додаткових операцій чи втручання оператора. Таким чином, терміни виготовлення різних сегментів вкрай скорочені, і не потребують подальшої обробки або мінімізують її.

 

190927 rizka 1

Фото. Система IDROLINE під час різки алюмінію під кутом (п`ятиосьова обробка).

 

Водяне різання — це справді гнучке рішення, яке не накладає обмеженнями на товщини чи тип матеріалів, адже також ідеально підходить під обробку гуми, скла, композитів. Крім того, 5-осьова головка дозволяє робити косі надрізи.

 

Плюсів цієї машини дуже багато, але якщо сказати, яка її головну користь – то це економія, яка досягається за час обробки деталі.

 

Обладнання компанії CMS та деталі виготовлені на системі гідро-абразивної різки Idroline будуть представлені в Києві на XVI Міжнародній спеціалізованій виставці «Зброя та безпека ‑ 2019», яка відбудеться 8-11 жовтня, на стенді компанії PROSTIR 3D № 3-G41.

 

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues