191003 MBAK 0Сьомий малий броньований артилерійський катер проекту 58155 («Гюрза-М») прибув до Одеси.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.


Після проведення всіх встановлених випробувань, вын увійде до сил постійної бойової готовності ВМС ЗС України.

 

Новина по темі: НА ЗАВОДІ «КУЗНЯ НА РИБАЛЬСЬКОМУ» ЗАКЛАДЕНО НОВІ МБАК «ГЮРЗА-М» ТА БДШК «КЕНТАВР-ЛК» (ВІДЕО)


Як повідомив представник підприємства «Кузня на Рибальському» Леонід Бабак, незабаром катер протестують в акваторії Чорного моря поблизу берегів Одещини.

 

Новина по темі:  «КУЗНЯ НА РИБАЛЬСЬКОМУ» СПУСТИЛА НА ВОДУ СЬОМИЙ МБАК «ГЮРЗА-М» ДЛЯ ВМС ЗСУ


«Згідно з планом випробувань під час виходів особливу увагу приділятимуть безперебійній роботі всіх систем і механізмів, живучості та надійності матеріальної частини. Прискіпливо перевірятимуть морехідні якості катера під час роботи в штормову погоду, швидкість його ходу, маневрені характеристики, можливості енергетичної установки й апаратури навігації. Заводчани разом з екіпажем перевірять роботу рульового, якірного, швартовно-буксирного та леєрного пристроїв, а також герметизацію зовнішнього контуру катера», – поінформував Леонід Бабак.

 

191003 MBAK 1

7-й МБАК під час переходу неподалік Черкас / Фото: УМП


Одна з особливостей цього катера, як і попередніх малих броньованих артилерійських, які вже увійшли до бойового складу флоту, – низька візуальна оптико-електронна, радіолокаційна та теплова непомітність. Він малопомітний для радіолокаційних та інфрачервоних засобів противника.
Під час випробувань у морі також перевірять можливості кормових та носових бойових модулів. Екіпаж виконає бойові вправи стрільб по морських і берегових цілях.

 

Новина по темі: ЧОТИРИ МБАК «ГЮРЗА-М» ПРОЙДУТЬ ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ


Головне призначення МБАКів у загальній системі бойового застосування ВМС ЗС України – патрулювання в ближній морській зоні, захист важливих об’єктів морської інфраструктури та прибережної зони України, а також протидія імовірним висадкам десантних засобів противника на узбережжя тощо.

 

Новина по темі: «КУЗНЯ НА РИБАЛЬСЬКОМУ» РОЗРОБЛЯЄ НОВІ КАТЕРИ ДЛЯ АЗОВСЬКОГО МОРЯ

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues