191003 ZRK 00Український військово-промисловий комплекс при відповідному фінансуванні держави здатен за кілька років розробити й почати виробництво вітчизняних комплексів ППО з дальністю від 7 до 100 км.

 

 


Так, зокрема, вважає генеральний конструктор - генеральний директор ДП «Державне Київське конструкторське бюро «Луч», що входить до складу ДК «Укроборонпром», Олег Коростельов, повідомляє Defense Express.


«Тут немає незвіданих стежок і складних неперевірених рішень. Ми вже маємо все необхідне для того, щоб почати макетне виробництво чотирьох типів зенітних ракетних комплексів з максимальними дальностями ураження повітряних цілей відповідно в 7, 30, 50 і до 100 кілометрів», - відзначив «батько» українських комплексів «Нептун», та «Вільха».

 

Новина по темі: США МОЖУТЬ ПОЧАТИ ПОСТАЧАТИ В УКРАЇНУ СИСТЕМИ ППО


«При оптимальних і розумних фінансових ресурсах, які міноборони виділить під ракетні програми й проекти, і при чіткій взаємодії всіх державних структур і підприємств, це завдання (створення нових ЗРК - прим. ДЕ) може бути виконане вже за два роки», — наголосив Олег Коростельов.

 

Новина по темі: ДО КІНЦЯ 2020 РОКУ БУДЕ ЗАКІНЧЕНО БУДІВНИЦТВО СУЧАСНОГО ДЕРЖАВНОГО ПОЛІГОНУ ДЛЯ ВИПРОБУВАНЬ РАКЕТ ТА КОМПЛЕКСІВ ППО


Варто додати, що саме КБ «Луч» разом з приватними компаніями «Радіонікс» і «Рамзай» розробили для Ефіопії глибоку модернізацію ЗРК С-125 «Печора» у версії МЕ-2 «Тана». Модернізований комплекс має суттєво покращені характеристики, а дальність нових ракет з напівактивною (ракета 5В27Д-М1) та активною (ракета 5В27Д-М2) ГСН збільшилась з 17,8 до 45 км, максимальна висота зони ураження відповідно зросла з 18 до 25 км.

 

Публікація по темі: НОВЕ ДИХАННЯ ДЛЯ ЗРК

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues