191003 Mi8MSB 0Учора, 2 жовтня ц.р., на Миколаївщині льотчики морської авіаційної бригади провели навчально-тренувальні польоти.

 

 


Про це повідомляє Defense Express з посиланням на АрміяInform.


Екіпажі вертольотів Ка-226 та Мі-8МСБ-В відпрацьовували низку завдань у повітрі, вдосконалювали льотні навички, проводили польоти в зоні та по колу. Два льотчики освоїли та здійснили самостійний політ як командири екіпажу на модернізованому вертольоті Мі-8МСБ-В.

 

Новина по темі: АТ «МОТОР-СІЧ» ПРЕЗЕНТУВАЛО МОДЕРНІЗОВАНИЙ ГЕЛІКОПТЕР МІ-8МСБ ЗІ «СКЛЯНОЮ КАБІНОЮ»


Крім того, екіпажі на «відмінно» виконали пошук та евакуацію постраждалих на суходолі з невизначеного майданчика обмежених розмірів, а також надання першої невідкладної допомоги.

 

Новина по темі: МОДЕРНІЗОВАНИЙ «МОТОР СІЧ» ГЕЛІКОПТЕР МСБ-8 ПІД ЧАС ВИПРОБУВАНЬ ПОСТАВИВ НОВИЙ РЕКОРД (ВІДЕО)


Нагадаємо, що на початку серпня морська авіаційна бригада ВМС ЗС України отримала на озброєння відремонтований та модернізований на підприємстві АТ «Мотор-Січ», що входить до складу «Ліги оборонних підприємств України», гелікоптер Мі-8МСБ-В.

 

Новина по темі: МОРСЬКІ АВІАТОРИ ВМС ЗСУ ОПАНОВУЮТЬ НОВИЙ ГЕЛІКОПТЕР МІ-8МСБ-В


Вітчизняна модернізація відомої машини отримала новий двигун ТВ3-117ВМА-СБМ1В виробництва «Мотор-Січ», замість ТВ2-117. Це дозволило значно покращити його характеристики та зменшити витрати палива.

 

Публікація по темі: «МОТОР СІЧ» В РУКАХ КИТАЮ. ЧИМ ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО

! При використанні вмісту сайту обов’язковим є активне гіперпосилання на defence-ua.com, що не закрите від індексації пошуковими системами

Переклад

ukarzh-TWenfrdeitptrues